Alberto VS LEOSIA

Bombuś

Chłop
Wynik reakcji
49
JEJEJE CO JEST GRANE Z TEJ STRONY MUWI SENTINO KURNA MAAĆ WIESZ JAK MI TO WISI ŻE KTOS NIE CHCE TEGO SŁUCHAĆ? POSŁUCHAJ MNIE TO JEST SLICE CAKES WRZECIONA KUUURRRRRNA TRUJKONT BERMUDZKI WOLA MOKOTUW DIHO RAZ STUDIO SKURCZYSYNU W TEJ CHWILI JESTEŚMY NA MOKOTOWIE I BĘDZIEMY MIAŻDZYĆ KOKOSY W TYM ROKU NO HOMO WIESZ CO JEST GRANE SKURCZYSYNU MUWI SENTINO Z TEJ STRONY PROMOTERZY LUDZIE OD TELEDYSKUW PO FICZURINGI DZWOŃCIE FACEBOOK MYSPACE TWITTER KURRRNA OBŁUGUJCIE KOMPUTERE SLICE CAKES SENTINO DIHO RAZ DIHO RAZ DIHO RAZ DIHO RAZ DIHO RAZ KURCZE MAĆ WIĘC TAK DODA DZWOŃ PO TE TEKSTY CZAISZ? WSZYSCY UNIVERSAL SONY MUSIC POLSKA DZWOŃCIE PO TEKSTY MIĘDZYNASZYNAL BEJBIIIII NIE MA LIPY NIE MA WIOCHY KURNA RRRRAKET FJUEL SKURCZYSYNU BOOOOM

EROTR0N

Chłop
Wynik reakcji
2
JEJEJE CO JEST GRANE Z TEJ STRONY MUWI SENTINO KURNA MAAĆ WIESZ JAK MI TO WISI ŻE KTOS NIE CHCE TEGO SŁUCHAĆ? POSŁUCHAJ MNIE TO JEST SLICE CAKES WRZECIONA KUUURRRRRNA TRUJKONT BERMUDZKI WOLA MOKOTUW DIHO RAZ STUDIO SKURCZYSYNU W TEJ CHWILI JESTEŚMY NA MOKOTOWIE I BĘDZIEMY MIAŻDZYĆ KOKOSY W TYM ROKU NO HOMO WIESZ CO JEST GRANE SKURCZYSYNU MUWI SENTINO Z TEJ STRONY PROMOTERZY LUDZIE OD TELEDYSKUW PO FICZURINGI DZWOŃCIE FACEBOOK MYSPACE TWITTER KURRRNA OBŁUGUJCIE KOMPUTERE SLICE CAKES SENTINO DIHO RAZ DIHO RAZ DIHO RAZ DIHO RAZ DIHO RAZ KURCZE MAĆ WIĘC TAK DODA DZWOŃ PO TE TEKSTY CZAISZ? WSZYSCY UNIVERSAL SONY MUSIC POLSKA DZWOŃCIE PO TEKSTY MIĘDZYNASZYNAL BEJBIIIII NIE MA LIPY NIE MA WIOCHY KURNA RRRRAKET FJUEL SKURCZYSYNU BOOOOM

emarcin

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.110
Pozdrawiam serdecznie dziś każdą mordkę
Pozdrawiam serdecznie Monikę Brodkę

bialydran

Zwiadowca
Wynik reakcji
2.465
Możecie puścić polaczkowi King Sento, albo jakieś dobre Zabójstwo Liryczne. Polaczek odsłucha i powie, że słabe teksty i marne beaty. Odpalicie polakowi Zl0 to powie, że to jakieś patologiczne gówno. Puścicie polaczkowi Zabójstwo Liryczne 2, z dobrymi beatami, z jakościowo dobrymi tekstami, powie że w ogóle nie przekminione i jakieś takie chujowe. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje Sentino. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i słuchacie Intruza. Nie znacie życia, wasze uszy są wypalone od podpierdolonych beatów i ulicznych tekstów. Nigdy nie mieliście okazji poznać prawdziwej muzyki. Na widok Vanillahajs byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja muzyczno-tekstowa Sentino to jedna z najlepszych rzeczy jakie można przesłuchać. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych audiofili.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Pusczają mu Fenixa. Kiedy chłopak płyty nie przesłucha, albo powie że mu sie nie podoba, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do Sebka.

Do góry