Aktualnie najlepszy gracz na SP

Aktualnie najlepszy gracz to :)?


  • W sumie głosujących
    55
Status
Zamknięty.

DeletedUser180001

Guest
Wow widać, że mam 2x więcej głosów niż Keymil.
Raczej 3x nie siądzie, bo tyle ludzi mnie nie zna ;/

WoCoNejm napisał:
Dobrze piszesz ramajad, mistrz jest tylko jeden

Właśnie piszę, bo wiem, że głosowanie na siebie nie jest dobrze kojarzone w plemionach ale cóż.
Myślałem, że chodzi o najlepszego gracza w tym sezonie ;)
Cóż za zaskoczenie ;)

Dziękuję za głosy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie przejmuj się hejtami, jesteś najlepszy xDD no 3 x więcej raczej nie będzie może w następnej ankiecie się uda jak kiedyś powstanie :)
 

DeletedUser175543

Guest
Kurek,Coma,Skatek,Andrutt to są zawodnicy wysokich lotów
 
Wynik reakcji
6.787
Widze,ze ktos sie nie zna na zartach i kasuje posty... No ale coz,ramajad mistrzem! Moze teraz nie skasujecie...
 

DeletedUser178225

Guest
Nio nio to wiem na kogo się pogniewać:D Rajmad mówiłem że kto wyżej mnie ten dostanie żeby było podemna:D przechlapałeś sobie:D hah (zartuje) :D
 

DeletedUser180001

Guest
Ha ha ha, dobre.
Powinni zrobić ankietę najlepszy gracz w 2016 roku ;)
Ale zaraz zaczyna się gra od 3 stycznia więc nie zawiodę fanów i postaram się być w sezonie top 1.

Dzięki WoCojNejm będzie ten turniej to trzeba sobie zrobić darmówki chyba by wygrać ;/
Ceiter - Ja nie wiem ale co się dzieje ? (Masakra z tym trochę, nie chcę by mi usuwali posty ;/) Ale dzięki za komplement.
CoTy - Jak szybko s100 nie ruszy to sp będę grał po 3/4 rundki dziennie, trzeba wygrać jeszcze 7 rundek i do repki.
 

DeletedUser

Guest
Tak ogólnie to moim zdaniem Ramajad, powinieneś zagadać ze Zbychem żeby oddał ci stanowisko kapitana w repce wtedy myśle że będziemy praktycznie niepokonani. xD
 
Wynik reakcji
6.787
A na kogo miałem głosować Ceiter, Keymila ?

Cos Ty,jak widac masz 2 razy wiecej od niego glosow to stanowi,ze jestes 2 razy lepszy od niego! W formie jestes oby tak dalej i pamietaj 7 topek jeszcze i repka wita najwiekszego prosa ! :D


Dark w skrocie,no co nie spodziewalem sie tego :D
 

DeletedUser182454

Guest
ramajad
pokaz niedzielnemu jak się gra nocne
wbijaj nocki i nabij średnią większa niż on
bo tak sie chwali to mu pokażesz
i zagraj na wolnym koło niego on z darmami ty bez i też pojedź go
 

DeletedUser180001

Guest
Black - nie gram nocek bo mi się nie chce, ale jak wystartuje s100 to będę grał nocki, coś tam wbije na rundki i może go przegonię (trzeba czekać na grafik do 4 stycznia ;/)
Na wolnym zawsze gram bez darmówek i jestem wysoko, nie wiem gdzie będzie grał.

Ceiter postaram się te topki wbić.
 

DeletedUser172015

Guest
glos na arkus2120 bo to jakis nolnejmik pierwsze widze pewnie jakis wymiatacz
 
Status
Zamknięty.
Do góry