Akademie i Fuzje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser45261
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie takie specjalne zakładki


  • W sumie głosujących
    836
Status
Zamknięty.

DeletedUser34726

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Moim zdaniem świeny pomysł.Ułatwił by gre w plemiona pod względem czasowym.Myśle że powinien być wprowadzony.Ale i tak niebędzie.
 

DeletedUser45261

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Hmm, mieszane uczucia.

1. Fuzja.
Niektórzy nie chcą przechodzić. I co z tym fantem? Plemię zostaje, ale kto jest założycielem? Potem jak niektórzy są siłą przenoszeni, to wojny domowe są...

2. Akademie.
A jaką nazwę by się wybierało? Czy to byłoby automatyczne, czy nie?
Czy akademia byłaby w jakiś sposób powiązana z głównym plemieniem? Czy byłaby jakaś osoba mogąca wejść w główne plemię i akademię?
Taki bayer by się zdecydowanie przydał, bo znacznie łatwiej by się ogłaszało, z kim główne ma sojusze, a z kim nie, kogo można a kogo nie można atakować.


Odpowiedzi na twoje pytania jacek
1)podam w przykładzie
Założyciele plemienia "Z" i "Y" (po wcześniejszym głosowaniu) ustalili że plemię "Z" przechodzi do plemienia "Y".A więc założyciel plemienia "Y" wchodzi do specjalnej zakładki np.FUZJE wpisuje tam nazwę plemienia czyli "Z" a z kolei założyciel plemienia "Z" dostaje raport że plemię "Y" chce zrobić z nimi fuzje, akceptuje propozycje i w tej chwili plemię "Z" się rozpada a członkowie są automatycznie przenoszeni do plemienia "Y".
A jeżeli ktoś nie chce iść do plemienia "Y" to może odejść z plemienia przed fuzją
2)Przy robieniu akademii założyciel plemienia "Y" wchodzi w specjalną zakładkę np.AKADEMIA i wybiera:
-graczy którzy przechodzą do akademii
-nazwę akademii
-gracza który by dowodził akademią
Po utworzeniu akademii założyciel plemienia "Y" wchodząc do zakładki AKADEMIA ma możliwość:
-rozwiązania akademii
-wyproszenia, zmiany praw graczy z akademii
-podglądu forum wewnętrznego akademii



Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycje to piszcie
 

DeletedUser22906

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Teraz robi się troszeczkę jaśniej.

2. Akademie
Wg mnie zbyt duże możliwości zakładającego(koleś ma w cholere roboty, a Ty mu jeszcze dokładasz?).

I kolejny raz, czy przewidujesz możliwość fuzji tylko części plemienia?

Wciąż mieszane uczucia, mimo wszystko nie zależy mi na tym pomyśle.

Na nie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

po co pisać że tylko dla KP?? sam mam KP ale uwazam ze to akurat jest bezsesnsowne dawac to tylko na kp, tak jak herb plemienia... po prostu na 2 minuty da sie prawa któremus który ma KP (mnóstwo graczy grających juz dlugo w plemiona ma kp... a prawie kazde mocne plemie ma kogos z kp) i po kłopocie...

pomysł świetny, choc przewijał sie na forum pare razy i jeszcze go nie wprowadzili wiec obawiam sie ze poleci do kosza...
 

DeletedUser25265

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

w niczym nie przeszkadza - jedynie ułatwia
jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Pomysł uważam za bardzo dobry gdyż jak mówią inni ułatwia grę w plemiona pod względem czasowym. Jestem na TAK. Mam nadzieję że coś takiego zostanie kiedyś wprowadzone.
 

DeletedUser39722

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Rzeczywiście takie sprawy zajmują dużo czasu
JESTEM ZA TAK
 

DeletedUser49277

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Jeśli dałoby radę to zrobić ze strony technicznej, to jestem na tak.

fainy pomysł
 

DeletedUser50932

Guest
Odp: Akademie i Fuzje

Według mnie bardzo dobry pomysł ułatwił by pod tym względem grę.
 

DeletedUser

Guest
według mnie niepotrzebne...każdy sobie umie poradzić z takimi informacjami
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak. Ale nawet jeśli to zrobią, pewnie będzie to dla konta Premium.
 

DeletedUser45706

Guest
Mi to by było nie potrzebne, wiele plemion w ten sposób łączyło by się z innymi tylko po to by znaleźć się w top...
Jak tak dalej pójdzie to jeszcze wymyślcie, aby była zakładka w której by były nazwy plemion z którymi można się połączyć i żeby wyszło top1 :D
Dla mnie bezsens jestem zdecydowanie na NIE !!!
 

DeletedUser

Guest
Może być, ale czemu nie ma odpowiedzi: Zdecydowanie TAK?

W inna stronę >> czym różni sie "Nie" od "zdecydowanie Nie"?? Nie to nie :p

Hmm, mieszane uczucia.

1. Fuzja.
Niektórzy nie chcą przechodzić. I co z tym fantem?

odchodzą :cool: chyba jasne

Jak tak dalej pójdzie to jeszcze wymyślcie, aby była zakładka w której by były nazwy plemion z którymi można się połączyć i żeby wyszło top1 :D
Dla mnie bezsens jestem zdecydowanie na NIE !!!

No fakt, to byłby "bezsens", ale pamiętajmy, że to tylko Tobie przyszło do głowy :]

Mi to by było nie potrzebne, wiele plemion w ten sposób łączyło by się z innymi tylko po to by znaleźć się w top...

Top 1 to chyba nie grzech, zresztą i tak głównie z tego powodu są fuzje... Żeby sie umocnić.

Masówki to zabójstwo plemion, przeważnie niezorganizowane, chwila na top 1, po czym sie rozpadają, jakies fuzje i znów wyżej, niżej i tak w kółko...
Głosuje na nie, czy na zdecydowanie nie >> co za różnica :p
 

DeletedUser31610

Guest
Całkiem fajne.Sam wiem jak ciężko jest z tymi fuzjami.Jestem ZA:D
 

DeletedUser14772

Guest
mam nadzieją że to wprowadzą bo jeszcze nigdy nie widziałem tak dobrego pomysłu . Zawsze jeśli się robi fuzje to potrzeba kilka dni żeby wszystko wróciło do normy
TAK!!!
10/10
 

DeletedUser

Guest
jeden z najlepszych pomysłów jakie ostatnio czytałem. Praktyczne niezwykle. 10/10 oczywiście!
 

DeletedUser53261

Guest
TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Znacznie ułatwiało by to działanie przedstawicielom plemion!:p
 

DeletedUser

Guest
oczywiscie tak bardzo ulatwilo to by gre a gracze ktorzy by niechceli dojsc to by odeszli z plemienia.ogolnie 8/10
 

DeletedUser55857

Guest
BARDZO DOBRY POMYSŁ
Naprawde dobry bo bez tego trzeba pisać wiadaomośli w stylu"Moje plemie proponuje z wami fuzje"a do akademi nie trzeba będzie robić nowych plemion:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry