Administracja z szacunkiem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19643
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie, aby admini mieli do Was szacunek i nie kadowali niewygodnych tematów?


  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser19643

Guest
Czy administracji wolno wszystko?? Rozumiem ich forum, ale chyba stworzyli go dla zwykłych użytkowników, ponieważ bez Nas by nie istniał.

Wczoraj założyłem temat w zupełności zgodny z regulaminem, propozycja się nie powtórzyła, była sonda, argumenty, pisane "czystym" językiem. Wszystko ładnie. Ale admini chyba się tematyki przestraszyli, bo była ona za usunięciem działu "Kurier Plemion" z tego forum. Bardzo dużo osób było za usunięciem tego działu, a więc administracja się chyba przestraszyła i bez żadnego wyjaśnienia skasowała ten temat. Zazwyczaj jest on zamykany i podawany ostatni komentarz admina, w tym przypadku tak nie było, co wiąże się z brakiem szacunku do autora tematu (istnieje takie coś jak PW i mogliście wytłumaczyć) i tchórzliwością. I tutaj nie tylko o ten przykład chodzi...

Ja mam Pytanio/Propozycję. Czy uważacie, że admini wszystko mogą na tym forum i mogą kasować sensowne tematy całkowicie zgodne z regulaminem jak im są niewygodne?? Głosujcie i komentujcie !

Pytanie główne brzmi tak (bo mi się nie zmieściło): Czy chcecie aby admini mieli do Was szacunek i nie kasowali tematów, tylko dlatego, że są one dla nich niewygodne??

P.S. Przepraszam za literówkę w sondzie. Każdemu się może przytrafić ^_^

@Down
Jestem całkowicie świadom, że mogę dostać warna. Jestem na niego gotowy pisząc każdego posta. Tylko wtedy będę chciał wiedzieć za co ^_^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25289

Guest
Odp: Administracja z szacunkiem

Według mnie nawet oni nie mogą kasować tematów zgodnych z regulaminem.

Ps: ja tak jak ty C-you mogę dostać za tą wypowiedź bana ale się nie boję.
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Administracja z szacunkiem

Po prostu ktoś uznał, że zakładka kuriera powinna istnieć i kropka.

A może był tam spam? Może były głupie komentarze? Kłótnie? Pytam się, bo tego nie czytałem.

Co do tematu to uważam, że teraz moderatorzy lepiej pracują niż kiedyś, a mówienie o nadmiernym wykorzystywaniu ich możliwości są mocno przesadzone. Czasem się może zdarzy i to pewnie w większości przez przypadek,a nie z czystej złośliwości. Więc nie widzę powodu, aby ich jakoś oskarżać.


Według mnie nawet oni nie mogą kasować tematów zgodnych z regulaminem.

Ps: ja tak jak ty C-you mogę dostać za tą wypowiedź bana ale się nie boję.

Haha... Już nie przesadzaj... Za tą wypowiedź nawet warna nie dostaniesz.
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: Administracja z szacunkiem

Po prostu ktoś uznał, że zakładka kuriera powinna istnieć i kropka.

To nie wyjaśnia czemu został skasowany. Większość tematów była zamykana po prostu...

A może był tam spam? Może były głupie komentarze? Kłótnie? Pytam się, bo tego nie czytałem.

Nie byłem w nocy na forum, ale jak był spam to też się zamyka temat, a powinno być tak, że kasuje się spamerskie posty i autorzy dostają warna...

Co do tematu to uważam, że teraz moderatorzy lepiej pracują niż kiedyś, a mówienie o nadmiernym wykorzystywaniu ich możliwości są mocno przesadzone. Czasem się może zdarzy i to pewnie w większości przez przypadek,a nie z czystej złośliwości. Więc nie widzę powodu, aby ich jakoś oskarżać.

Taa... Mocny argument, przez przypadek, a tak im się kliknęło ^_^ A to nie było ze złośliwości tylko z tchórzostwa.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
Odp: Administracja z szacunkiem

hmmm... tak się zastanawiam... czy nie mówisz przypadkiem o TYM temacie?
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=26850
Bo on sobie spokojnie leży i żaden administrator go nie dotykał... :confused:
Nie zapomniałeś przypadkiem, że umieściłeś go w innym dziale niż ten? :)

%%% edit - a to przepraszam, nie doczytałem dokładnie
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7378

Guest
Odp: Administracja z szacunkiem

Jakby userów pytać jak ma wyglądać całe forum to wiesz co by tu się działo? Po to są admini, żeby niektóre decyzje podejmować samodzielnie. Jakaś władza zawsze musi być żeby był porządek. I tak mamy dosyć dużo do gadania. Forum kuriera leży bezczynnie ale co to przeszkadza.
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: Administracja z szacunkiem

hmmm... tak się zastanawiam... czy nie mówisz przypadkiem o TYM temacie?
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=26850
Bo on sobie spokojnie leży i żaden administrator go nie dotykał... :confused:
Nie zapomniałeś przypadkiem, że umieściłeś go w innym dziale niż ten? :)

Panie kmic, jak już wcześniej napisałem chodzi o temat zatytułowany "Usunięcie działu "Kurier Plemion". I był on w dziale Propozycje dotyczące forum.

Jakby userów pytać jak ma wyglądać całe forum to wiesz co by tu się działo? Po to są admini, żeby niektóre decyzje podejmować samodzielnie. Jakaś władza zawsze musi być żeby był porządek. I tak mamy dosyć dużo do gadania. Forum kuriera leży bezczynnie ale co to przeszkadza.

Rozumiem, że admini muszą niektóre decyzje samodzielnie podjąć... Ale moim zdaniem nie mają prawa usuwać tematu całkowicie zgodnego z regulaminem pisanego "czystym" językiem. Jak już pisałem to brak szacunku dla autora. Podałem tam czarno na białym dość sensowne argumenty. Kmic jeśli pozwolisz to mogę stworzyć jeszcze raz ten temat... Rahuene my mamy dużo do gadania?? Adminom najpierw musi się spodobać jakaś propozycja, aby była wprowadzona. Nawet jak prawie wszyscy są na tak. Bardzo znaczna większość osób była na Tak w mojej propozycji właśnie tej skasowanej. Administracji się chyba nie spodobała propozycja, a więc postanowili sobie skasować temat. Nie rozumiem, w czym My mamy dużo do gadania?? Możliwość pisania??

@Down

Nie wiem czy administracja o tym wie, bo jej czyny wskazują na coś innego. Tutaj nie jest temat o Kurierze i takie pytania proszę kierować gdzie indziej.

@2Down

Dopóki ja siedziałem na forum nie było żadnego nabijania postów. Nawet jeśli później było jest opcja warnów to jedyne skuteczne zwalczanie spamu. Argumenty czemu miałoby nie być tego działu podałem w tym skasowanym z niewiadomych przyczyn dziale.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12146

Guest
Odp: Administracja z szacunkiem

Po co ta bez sensowna soda. Każdy chce żeby wyrażano się do niego z szacunkiem więc wszystkie odp będą tak.
Co do kuriera to co on ci przeszkadza?? Jak nie chcesz to tam nie zaglądaj i nie rób problemów.

A co do adminów to zastrzeżeń nie mam no oprócz jednego ale zatrzymam to dla siebie...

EDIT: Jako sprzeciw wobec tego tematowi zagłosowałem na nie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Administracja z szacunkiem

Może mod uznał, że temat jest bez sensu i ludzie nabijaja se tylko posty? (Nie wiem jak było, to czysto teoretycznie ;) ) Jeśli nie chcesz, nie musisz tego czytac, są ludzie którym to potrzebne, i tyle. Masz np forum o komputerach, z działem o Macu - nie używasz, to uważasz że niepotrzebne?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Administracja z szacunkiem

Czy administracji wolno wszystko??

Tak,zdecydowanie,administrator ma prawo skasowac temat bez ostrzezenia i bez podania przyczyny.
Temat dotyczacy usuniecia kuriera plemion uznalem za zbedny tym bardziej glosowanie w sondzie.
Kurier plemion pozostanie a propozycje dotyczace forum prosze lepiej przemyslec zanim umiesci sie je na forum bo coraz wiecej spamu sie tu zagniezdza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry