Ad block a plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser166963
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser166963

Guest
Zamierzam zainstalować na komputerze program do blokowania reklam, przynajmniej tych nachalnych, stąd moje pytanie:
1. Jest zapis w regulaminie Plemion (a przynajmniej kiedyś chyba widziałem, bo teraz jakoś nie zauważyłem), że stosowanie blokowania reklam jest karane, ale co z osobą, która ma uaktywnione KP?
2. Podobno jest możliwość dostosowania, które strony mają być wyłączone z blokowania reklam. Jak to się ma w praktyce?
3. A jak nie adblock, to co? Macie jakiś lepszy program?
 

DeletedUser160591

Guest
Ja mam adblocka od może dwóch lat, a KP nie posiadam. Jak dotąd żadnego bana z tego tytułu nie dostałem. Podobno zakaz stosowania tego typu programów to martwy przepis.
 

DeletedUser159480

Guest
Ja mam adblocka od może dwóch lat, a KP nie posiadam. Jak dotąd żadnego bana z tego tytułu nie dostałem. Podobno zakaz stosowania tego typu programów to martwy przepis.

Ciężko udowodnić, że ktoś ma zakryte reklamy u siebie w przeglądarce, temu chyba nie banują. Osobiście nigdy nie słyszałem o przypadku kiedy to ktoś 'przytuliłby' bana za tego typu przewinienie, aczkolwiek najlepiej zakupić KP i po problemie.
 

DeletedUser

Guest
Żaden addblock. Lepszy jest AdGuard dostępny na chrome, mozille i opere który ma te same filtry co adblock + ich własne i update reklam a aktualizacja bazy danych 2 razy dziennie
 
Status
Zamknięty.
Do góry