4 szlachty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser157008
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser162365

Guest
Nie potrzebuję☼ ani opery ani żadnej innej pierdły;d

Wolę recznie słać i nie raz nie wyjdzie w 1s ale zazwyczaj wchodzi w 1s.
 

DeletedUser

Guest
czy da sie zrobić coś podobnego na google chrome albo na mozilli ?
 

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.146
Wszystko ok ale po co raz wpisywać po T komendę? Wpisz od razu "Click button&Switch to next page&Click button&Switch to next page&Click button&Switch to next page&Click button&Switch to next page" i jednym klawiszem zatwierdzi Ci wszystkie 4 ataki...
 

DeletedUser159420

Guest
Wszystko ok ale po co raz wpisywać po T komendę? Wpisz od razu "Click button&Switch to next page&Click button&Switch to next page&Click button&Switch to next page&Click button&Switch to next page" i jednym klawiszem zatwierdzi Ci wszystkie 4 ataki...

Jest to nie legalne. Jedno kliknięcie jedna akcja.
 

DeletedUser166918

Guest
Ja pier... Ucze się 20dni i nic. Pobrałem 3 opery i nic. W każdej mam : Ustawienia>> Preferencje i tam zmieniam i nic. Nie wchodzi ,tylko czasami wejdzie mi ale nie tak jak innym cały czas.... Ktoś może mnie poduczyc na gg?;D
 

DeletedUser150139

Guest
Ja pier... Ucze się 20dni i nic. Pobrałem 3 opery i nic. W każdej mam : Ustawienia>> Preferencje i tam zmieniam i nic. Nie wchodzi ,tylko czasami wejdzie mi ale nie tak jak innym cały czas.... Ktoś może mnie poduczyc na gg?;D

za 100 PP
 

DeletedUser169681

Guest
za 29?:)
może nie zaznaczasz "ok"i idą no 2 ataki zamiast 4?ja mam za wolny net i w operze synchro tylko na 50 śle jeśli ktoś na sp używał kiedyś mozilli to wie jak ciężko się gra;)
 

DeletedUser21202

Guest
sprawdź będziesz wiedział

Hmmm, dziękuje Ci nieznajomy za jakże konkretną odpowiedź która mi bardzo pomogła w rozwiązaniu mojego problemu. Nie miałem zainstalowanej opery stad też moje pytanie. Mogłem się zapytać kogoś kogo znam z danych czasów, bo widzę że tutaj nigdy nic się nie zmieni jeśli chodzi o poziom elokwencji graczy SP :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry