2 propozycje

  • Rozpoczynający wątek wwwlks
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tych propozycjach

  • Bardzo dobre

    Głosy: 5 20,0%
  • słabe

    Głosy: 16 64,0%
  • nie obchodzi mnie to

    Głosy: 4 16,0%

  • W sumie głosujących
    25
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ostatnio wpadłem na 2 ciekawe propozycje
1.Wynagrodzenie za zaakceptowaną propozycję
2.Sojusze
zakładając że 2 plemienia chcą założyć sojusz i gdyby plemię A wysyłałoby coś w rodzaju zaproszenia do plemienia B, a mianowicie w zakładce "Dyplomacja" Wysyłałoby się zaproszenie(do sojuszu) plemieniu B a to plemię (w zakładce dyplomacja) przyjmowałoby/nie przyjmowałoby zaproszenia
dzięki temu nie będzie konieczny kontakt z radą plemienia B
 

DeletedUser134000

Guest
Coś namieszałeś. xD Mi się podoba tak jak jest bo przynajmniej można zaznaczyć plemię dla orientacji
 

DeletedUser75786

Guest
Ostatnio wpadłem na 2 ciekawe propozycje
1.Wynagrodzenie za zaakceptowaną propozycję
2.Sojusze
zakładając że 2 plemienia chcą założyć sojusz i gdyby plemię A wysyłałoby coś w rodzaju zaproszenia do plemienia B, a mianowicie w zakładce "Dyplomacja" Wysyłałoby się zaproszenie(do sojuszu) plemieniu B a to plemię (w zakładce dyplomacja) przyjmowałoby/nie przyjmowałoby zaproszenia
dzięki temu nie będzie konieczny kontakt z radą plemienia B

nie bedzie konieczny kontakt z rada...
zalamalam sie
ty wiesz co to wogole jest sojusz?? uwazasz, ze to tylko oznaczenie na mapie?? pograj najpierw troche, nabierz doswiadczenia i dopiero wtedy wroc tutaj na forum i dawaj jakies propozycje
 

DeletedUser105922

Guest
Poza tym czasami zaznacza się plemiona na mapie dla orientacji... Powiem tak - Nie potrzeba a niektórym naprawdę by to utrudniło grę.
 

DeletedUser75292

Guest
Poza tym czasami zaznacza się plemiona na mapie dla orientacji... Powiem tak - Nie potrzeba a niektórym naprawdę by to utrudniło grę.

wydaje mi się, że autorowi chodziło o to, że oprócz zaznaczania na mapie, dodatkowo trzeba by było wysłać zaproszenie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry