2 graczy zalogowanych ??

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser75292
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser75292

Guest
41312702137999922100.jpg


Dzisiaj podczas wysylania atakow dostalem taki komunikat. Raz ze pierwszy raz cos podobnego mi wyskoczylo a dwa dziwne jest to ze wyskakiwalo w momencie kiedy naciskalem na 'wyslij atak'. Wczesniej kilka razy odswiezalem inna karte z plemionami jak to robie zazwyczaj zeby internet mial odpowiednia predkosc i nie bylo czegos podobnego. Co wiecej, gdy chwile pozniej chcialem wyslac drugi atak rowniez odswiezalem kilka razy neutralna karte z plemionami a gdy nacisnalem na atak to wyskoczyl mi ten sam komunikat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Błąd plemion, niemożna już się logować we dwóch na raz.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
niemożna już się logować we dwóch na raz.

A czy kiedyś było można, bo ja pierwsze słyszę, że było... :confused:

"Problem" wynika z czegoś zupełnie innego - po wykonaniu kilkudziesięciu przeładowań strony zmienia się csrf-token (część żądania, która zabezpiecza przed nabraniem kogoś na wykonanie jakiejś tam akcji w grze zwykłym linkiem), a jak zresztą wiemy, nie da rady uaktualnić csrf-tokena bez przeładowania strony. O ile w przypadku normalnego korzystania z jednej/dwóch/zaryzykuję-i-powiem-trzech zakładek nie robi to różnicy, o tyle po x->∞ przeładowań którejś zakładki już tak, bo zakładki tokenów między sobą nie synchronizują.
 

DeletedUser142529

Guest
Jasne, że można było :) Znam pewien myk, nie wiem czy nadal działa, ale jakoś z rok temu 10+ osób siedziało w jednej chwili na koncie ;)
 

DeletedUser

Guest
tak ogólnie w komunikacie jest
"w momencie zalogowania dwóch kont na tym komputerze"
a nie zalogowania się 2 "komputerów"/osób na tym koncie ;x

DawidLion jesli chodzi o ten myk to nie jest legalny o ile dobrze zostalem poinformowany;P i o ile chodzi o ten sam myk ;)
 

DeletedUser171533

Guest
przez ciastka było nielegalne jak i przez usuwanie konta :)
 

DeletedUser

Guest
Myk czyli SID już nie działa ale to bezsens według mnie jest
pewnie SIDA ładnie w grafikę ubiorą i każą pp za to płacić.
Ze wszystkim tak jest niestety...
Fajne skrypty zrobimy to uznaja za nielegalne a przerobią i powstaje coś takiego jak AF czy MK.

żenada,
Powinno być coś takiego jak prawa autorskie...
A Samouczek to pewnie na podstawie podręcznika CMS Nero postał...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Powinno być coś takiego jak prawa autorskie...

W deweloperce, przynajmniej za naszych czasów, funkcjonowało i to całkiem sprawnie. Inna sprawa, że pisaliśmy na licencjach open-source :)

Ale wracając do tematu głównego, nie to jest istotą tego komunikatu i prosiłbym o powstrzymanie się od podsuwania możliwości obchodzenia regulaminu gry na forum. W grze "na zakładkach" nie wolno po prostu odświeżać zakładek niezależnie od siebie, jeżeli np. wysyła się ataki - wówczas komunikat nie powinien wystąpić.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser75292

Guest
Dobra już wiem czemu to się tak dzieje. Kiedy mam otwartą zakladke z atakiem [lub otwartą kartą z pw do innego gracza] i na innej karcie zaloguje sie na inny swiat a pozniej znowu na ten poprzedni to takie cos wyskakuje podczas proby wyslania ataku lub pw:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry