182 | NO GDZIE JEST K........ TOP1 OF CARTOGRAPHY USA?

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.219
[ Date ]
Wiek świata - 1 (+0)

[ Mapki ]

Cala Mapka


M1 - Podpisy.PNG

Gif Mapki

SOON!

[ Statystyki ]

SOON!

[ Analiza ]

SOON!

(Raz na klika swiatow mam wene!)

[ Zmiany ]
Ustawienia: (W razie, gdyby ktos nadrabial dzial mapek)
- Prędkość: 2.0 (Tyle sie popa odnawia co godzine)
- Łucznicy/Chłopi: TAK
- Kościół: TAK
- 100 MS
- Po 60 dniach składy plemion zablokowane

Szybciutki opis sytuacji:
- Jak co dwa miesiace, Kmic przebudzil sie o 11. Wypil kawke z mleczkiem, po czym naciagnal gacie na dupsko i skierowal sie w strone maszyny losujacej.
Od lat wiadomo, ze nie najlepszy z niego operator - totez pomylil dzwignie i rozrzucil plemiona po mapce, tu 8 ekip, tam 2 - czyli standardzik.
Aczkolwiek, pamietaj czytelniku, ze operator ten ma juz swoje lata, a na starość kruszeje nie tylko ciało. Umysł także zostaje subtelnie ogarnięty przez ten proces. Bywa, że objawy starości są bardzo mocno wyrażone w psychice. Wszystko zależy od podejścia człowieka do jesieni życia i od tego jakim się było wobec innych ludzi.

Juz teraz oficjalnie rozpoczynam moja kampanie na urzad Operatora plemiona.pl w 2040 roku.
Podam przyklad, ja juz teraz znam 4 jezyki, a Kmic 2, z czego jeden watpliwie.

#Fabcio2040

[ Oznaczenia ]
• Polecam po prostu dac temat w Obserwowane.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209074

Guest
Ej Ty kartograf, raz żeś zebrał ponad 50 lajk i więcej ambicji nie masz?
No żebym ja się czymś takim zadowalał, to już by mnie 4.5 roku temu nie było.
@Fabcio and Maciuś
To, że kolega Wasyl robi mapki rewelacyjne, nie znaczy, że Twoje są gorsze.
Ty masz fajne staty. A już wybitne było, jak przedstawiałeś kto z kim się nawala
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
@Black Snow popieram Twoje zdanie w dyskusji natomiast tutaj muszę się z Tobą nie zgodzić. Wydaje mi się że lepiej poczekać jeszcze 2/3 dni na pierwsze poważniejsze przejęcia, pewnie wleca jakieś akcje tak jak ta jutrzejsza jUTRA na wielkich Magów i dopiero niech Fapcio odjebie fajna mapkę.
 
Do góry