178

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.630
ehhh oby 178 się zaczął przed majówką bo z cringe nie wyrobię jak nie będę mógł siedzieć cały dzień przed kompem na plemionach tylko patrzeć na tych wieśniaków co sobie gryla robiom :D :D D
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.630
Pamiętaj zawsze bądź sobą chyba że chcesz być kimś innym to bądź kimś innym przesyłam wirtualny uścisk i buziaka
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.630
@boh12prawdziwy

JESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W TWOJEJ ŚCIANIEJESTEM W
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.640
Szukam plemienia najlepiej zeby w nazwie był Stefan i wymóg 1k rekacji na FO
 

SierGiej95

Zwiadowca
Wynik reakcji
462
Jakieś stefanki/kartonki startują bo bym poklikał ?
Ewentualnie mogę spróbować zebrać Wielką Espadę i lecimy Plemienny Trójkąt Bermudzki.
 

Sasukee

Uchiha leader
Wynik reakcji
216
nie moge sie doczekac az was wszystkich pojade jak zawsze

Witam serdecznie <3
 
Do góry