16 urodziny Tribal Wars - Wydarzenie urodzinowe

Dyskusja w 'Ogłoszenia dotyczące gry' rozpoczęta przez użytkownika kmic, 17. Lip 2019.

Poleć tę stronę

 1. kmic

  kmic Mamuś Plemion (III) Plemiona Team Opiekun Projektu

  Dołączył:
  7. Sty 2007
  Wiadomości:
  4.598
  Docenione treści:
  309
  Drodzy Gracze,

  Tribal Wars świętuje 16 urodziny! Z tej okazji zapraszamy do wydarzenia specjalnego, które pozwoli Wam poszerzyć zasobność Waszych inwentarzy o rozmaite bonusy przydatne na polu boju.

  Event rozpocznie się 17 lipca o 14:00 i skończy 22 lipca o tej samej porze.
  Odbywał się będzie na światach z tzw. "dodatkowymi funkcjami Premium", oprócz najnowszego 144.

  [​IMG]

  Raz na dobę zobaczycie listę prezentów możliwych do zdobycia. Będziecie mogli wybrać dowolne okienko, ale... najpierw zostaną one przemieszane i zasłonięte.
  Dwa razy na dobę (co 12 godzin) otrzymacie możliwość bezpłatnego wyboru któregoś z okienek i otrzymania ukrytej za nim nagrody. Pamiętajcie, że trzeba te darmowe losy wykorzystać w danym cyklu. Gdy czas się zrestartuje (co następuje co 24 godziny), to niewykorzystane szanse przepadną.

  Oprócz klasycznych nagród, w postaci itemów do inwentarza, pojawią się w wydarzeniu także trzy dodatkowe pozycje, które są widoczne bezpośrednio w pasku pod bannerem z nazwą wydarzenia. Pierwsza z nich pozwala na dokonanie ponownego darmowego losowania nagrody, druga odkrywa losowo jedną z dostępnych nagród pomagając w dokonaniu wyboru, trzecia zaś podwaja nagrodę otrzymaną podczas kolejnego wyboru.
  Prosimy pamiętać, że wszystkie te specjalne przedmioty zostaną automatycznie użyte podczas najbliższego wyboru nagrody, nawet jeśli będzie to kolejnego dnia. Nie ma możliwości ich NIE użycia przy następnym wyborze.

  Korzystając z funkcji Premium możliwe będzie odblokowanie kolejnych nagród na ekranie, nawet wszystkich. Gdy tak się stanie, to można albo poczekać na koniec odliczania czasu (czyli do pojawienia się nowych nagród) albo wybrać ponowne ich pomieszanie. Ale uwaga - nagrody będą takie same, zmienią się dopiero po zakończeniu odliczania czasu, kiedy to pojawi się nowy zestaw możliwych do zdobycia prezentów.

  Życzymy Wam powodzenia w zabawie i zdobycia pożądanych przez Was nagród!

  Wasz Plemiona Team
   
  Gawryluk lubi to.