16.08.2015 Sparing Polska vs Wielka Brytania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser147486
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser147486

Guest
16.08.2015 Sparing Polska vs Wielka Brytania

Wreszcie pierwszy sparing od bardzo dawna, pierwszy sprawdzian reprezentacji po ostatnich reformacjach. Jak widać poszło nam bardzo dobrze, jednak naturalnie nie możemy osiadać na laurach.

Mecz całkowicie pod naszą kontrolą, od początku wszystko było przemyślane. Dość szybko wyraźna była różnica poziomów, zaledwie 3-4 osoby z przeciwnej strony były w stanie rozwijać się w porównywalnym tempie do naszych Reprezentantów.

Gdy sytuacja robiła się w miarę klarowna zaczęliśmy skanować naszych przeciwników. Najwidoczniej pękły im nerwy i niedługo później wysłali skana na Zbycha (rozbijając 250 zwiadu), a potem poleciały dwa off'y, które pozostały już pod murami naszego Kapitana.

Oczywiście jako pierwsi zrobiliśmy karety i ruszyliśmy do boju przejmując wioskę za wioską. Mimo starań paru graczy i ich całkiem dobrego radzenia sobie z klinami to jednak nie mieli szans. Dobrze rozgrywane akcje nie pozwalały im na to, aby poradzić sobie jakąś dłuższą chwile w czasie obrony wiosek.

Ostatnim aktem desperacji był atak na Zbyszka, kiedy to jeden z Brytyjczyków, a zarazem dwukrotny mistrz SP na TWM wysłał karetę na główną wioskę naszego kapitana - jednak na poniższych raportach widać było jak się to dla niego skończyło.
Dobicie ostatnich wiosek było już tylko formalnością.

attachment.php

screen by nitro​


Godzina 22:09
47hdc1.jpg
Godzina 22:19
0zk2be.jpg
Godzina 22:25
dgb6mm.jpg

Tutaj kilka raportów z meczu Polska vs Wielka Brytania. Miłego oglądania :D



siz501.jpg
fivfee.jpg
s3rhxb.jpg
f574dh.jpg
42mjiq.jpg
r0s21z.jpg
4cu10l.jpg
40bwm2.jpg
xw46mm.jpg
b7fkzr.jpg
r89dny.jpg
fm7q9i.jpg
4jxa4a.jpg
9otqln.jpg
5hjuye.jpg

Tutaj ubicie deffa Brytyjczykom w naszej wsi :D
1d64h2.jpg
epvy1b.jpg
kkma0e.jpg
etz54v.jpg
i7bh8i.jpg


Opracowane przez Murus116&NiedzielnyGracz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser167001

Guest
ślicznie :) Polska jednak potęgą :D Keymil i Zbychu mistrzowie :)

oczywiście sami nie grali, ale... szacun panowie :)
 

DeletedUser180001

Guest
Piękna gra, Keymil wyprzedził w parę min przed końcem i złapał top 1.
Ładne ataki ze strony Polski.
Oby tak dalej wam szło na sparingach xd
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
537
Piękna gra, Keymil wyprzedził w parę min przed końcem i złapał top 1.
Ładne ataki ze strony Polski.
Oby tak dalej wam szło na sparingach xd

Powiem tak.
Tu nie chodzi o indywidualne top 1. Zarówno kaymilowi jak i mi nie zależało na topce... tylko na tym żeby wioski wroga znikały.
Indywidualne parcie na topke nie będzie w Repce tolerowane.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
dokładnie:) ale jak juz mialem te najwiecej wiosek to klikałem budynki i tak siedzielismy na ts w kilka osob przynajmniej do 24:D

najważniejsze jest to że nikt z nas nie odstawał i nikt nie popełnił żadnego dużego błędu
 

DeletedUser185192

Guest
Swietnie ogarnięta runda pod względem taktycznym, zbychu dobrze poprowadził nas do zwycięstwa, 3 offy wyklepaliśmy z Keymilem i zbychem i tylko latały karety jedna za drugą, gratulacje dla reszty drużyny również, co pięknie klepała deffa ;)
 
Wynik reakcji
6
Ratek, schowek + zwiad to podstawa na takich meczach^^

Nie zauważyliście? Dopóki u mnie nie przebili się ze zwiadem to nie miałem żadnego sensownego ataku zawierającego więcej niż 1 taran.
A że z każdą ich próbą zeskanowania mnie miałem tego zwiadu we wsi ciut więcej od nich to nie miałem żadnego ataku ;D

A zbychu popełnił błąd bo zamiast lecieć moją taktyką poleciał w jakiegoś offa i jak go zeskanowali zaraz z początku gry tak nie miał spokoju już do ostatniej (i pierwszej^^) wysłanej przez nich karety :D
 
Wynik reakcji
6.752
Ratek, schowek + zwiad to podstawa na takich meczach^^

Nie zauważyliście? Dopóki u mnie nie przebili się ze zwiadem to nie miałem żadnego sensownego ataku zawierającego więcej niż 1 taran.
A że z każdą ich próbą zeskanowania mnie miałem tego zwiadu we wsi ciut więcej od nich to nie miałem żadnego ataku ;D

A zbychu popełnił błąd bo zamiast lecieć moją taktyką poleciał w jakiegoś offa i jak go zeskanowali zaraz z początku gry tak nie miał spokoju już do ostatniej (i pierwszej^^) wysłanej przez nich karety :D

I tak nie byles pierwszy:( Pocwicz ^^
 

DeletedUser

Guest
Gratulacje :)
Oby tak dalej :)
Kiedy next sparing?
Jakie ustawienia swiata byly?
 
Do góry