15 urodziny Tribal Wars

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu

Nieco ponad 15 lat temu trójka przyjaciół wpadła na pomysł stworzenia gry, w którą będą mogli bawić się razem. W kolejnych latach wciąż więcej i więcej osób dołączało do gry tworząc jej historię. Teraz, po kilkunastu latach, pomysł ten wciąż ma się dobrze, a jego konsekwencją było powstanie firmy InnoGames zatrudniającej ponad 400 osób. Motorem napędzającym cały projekt, od jego początków aż po dzień dzisiejszy, była pasja. Ale to byłoby za mało: nie udałoby się odnieść takiego sukcesu gdyby nie Wy! Miliony oddanych fanów, którzy pokochali tę grę i do dziś w nią grają. Dziękujemy każdemu z Was za Wasze oddanie, zaufanie i wsparcie!

Przez te wszystkie lata gra Tribal Wars wpłynęła na życie wielu osób. Łączy graczy, tworzy przyjaźnie, a czasem nawet więcej.

Ponieważ 15 lat jest sporym osiągnięciem, to najbliższe tygodnie upłyną nam w atmosferze jubileuszu. Czekają nas różne wydarzenia, prezenty, filmy, wywiady, a nawet nowości w grze! Świętujmy więc wspólnie to, co udało się dokonać Tribal Wars: magiczną podróż do której zaprosiła nas gra, graczy których zgromadziła i wpływ jaki wywarła na ich życie... nasze życie!

Dla nas to miłość, nie tylko gra!Grajcie wraz z nami, gdziekolwiek jesteście: