[Pasek] HermitowskieCofanieWojsk

Soter

Pikinier
Wynik reakcji
3
Jak można dyskutować o czymś czego nie ma? No chyba, że ja nie widzę tego skrypty to proszę o podanie linku do niego.
 

DeletedUser150562

Guest
Coś mi nie wychodzi działanie skryptu. Może nie w tym miejscu wpisuje nazwę gracza?
 

DeletedUser

Guest
Trzeba cały skrypt przekopiować (nie zmieniając niczego) i wkleić do paska skrótów. Z paska skrótów odpalić i powinien albo przenieść do przeglądu pomocy albo wyświetlić komunikat o podaniu nazwy gracza lub plemienia (pełnej nazwy gracza albo pełnego skrótu plemienia).
 

DeletedUser150562

Guest
Faktycznie. Czasami za dużo człek kombinuje, a to tak banalnie proste. Dzięki ;)
 

DeletedUser133318

Guest
Skrypt bardzo fajnie działa, korzystam od jakiegoś czasu ale dziś zabrakło mi w nim jednej opcji. A mianowicie cofania wsparć z własnej wioski. W końcu obstawiamy nie tylko innych ale też czasem siebie. I cofanie z większej ilości wiosek bywa denerwujące. Dałoby się może dodać taką opcję?
 

DeletedUser

Guest
z własnej wioski, można wejść w daną wioskę i z placu zaznaczyć wszystkie stacjonujące wojska i zaznaczyć cofnij,

"I cofanie z większej ilości wiosek bywa denerwujące" coś więcej, czemu tak jest? co by usprawniło, polepszy UX?
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Nie padła, wszystkie skrypty są w dziale na forum pt. "Lista dopuszczonych skryptów" ;)
 

DeletedUser199298

Guest
Trzeba cały skrypt przekopiować (nie zmieniając niczego) i wkleić do paska skrótów. Z paska skrótów odpalić i powinien albo przenieść do przeglądu pomocy albo wyświetlić komunikat o podaniu nazwy gracza lub plemienia (pełnej nazwy gracza albo pełnego skrótu plemienia).

Przenosi do przeglądu pomocy ale jakby byla jeszcze opcja wprowadzenia nicku gracza lub plemienia to było by jeszcze lepiej bo nie wyswietlało by się wszystko tylko konkret...
 

DeletedUser

Guest
@pirania123 dostępne jest to w najnowszej wersji, wersja kiedy trzeba było przekopiować cały skrypt do paska jest bardzo nieaktualna
 

DeletedUser199298

Guest
Wybaczcie niewiedzę ale gdzie mogę znleść ten skrypt aktualny?
 
Do góry