12.09.2015 Sparing Polska vs Rosja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser147486
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser147486

Guest
12.09.2015 Sparing Polska vs Rosja

Kolejny sparing z miażdżącą przewagą polaków. Nie wiedzieć czemu na wcześniejszej rundzie gdzie Rosjanie otrzymywali KP i AF było ich dziesięciu podczas gdy na sparing wbiło tylko 9. Zapewne nic by to nie zmieniło, bo bardzo szybko na starcie zdominowaliśmy rundę.
W związku ze zbliżającym się turniejem na rundzie były podobno ustawienia jakie będą prawdopodobnie na mistrzostwach. Czyli przede wszystkim brak rycerza oraz mała ilość wiosek barbarzyńskich.
Sami mieliśmy bardzo dużo problemów z zebraniem składu, na co mieliśmy +/- 24h. Wiele osób miało już zaplanowany sobotni wieczór, ale jednak udało się zebrać 9 osób i za zgodą MainSin gościnnie w sparingu wziął udział Yuuuki.

Po przekalkulowaniu sytuacji na mapie postanowiliśmy początkowo pójść zdecydowanie w eko i farmić przy pomocy pików, a dopiero przy wysokim eko dopiero LK.
Nasi wrogowie zagrali jak na przeciętnej rundzie z dużą ilością barb i średnio farmiącymi graczami - podczas gdy na tego typu rundach średnio na każdą barbarkę leciało zapewne non stop 15 ataków. ;)
Już na niskim eko zrobili LK co bardzo szybko ich zgubiło. W momencie gdy my postawiliśmy stajnie bardzo szybko przegoniliśmy ich w ilości wojska i całkowicie zdominowaliśmy ranking, gdzie cała pierwsza dziesiątka miejsc już na początku gry należała do polaków.


Ranking:
wanxphmejjzdsbmhdyxdggfhxaetcotubtrgofoiphhqqituqxltzsjodmtweylohflmngsujpvqpwndjgiioakmqensapxaacee

W miarę upływu czasu coraz bardziej odskakiwaliśmy Rosjanom, dlatego poczuli zapewne "nóż na gardle" i z tego powodu najprawdopodobniej defowcy dawali sie przefarmiać offowcom, dzięki czemu dwóch graczy dawało sobie radę, aby nadrobić stratę za nami. Byli bardzo zdesperowani i zaczęli szybko skupiać się na ofensywnych akcjach. Ja jako jeden z defowców byłem bardzo blisko ich najlepiej rozwiniętego offowca, gdy zaczęli atakować część rozbiła się na naszych obstawionych offowcach, ale zaczęli też atakować mnie licząc na to, że uda im się ubić moje LK i spowolnić mój rozwój. Ataki wchodził co chwile (po 7 sekund drogi) i poprzedzali je skanem. Niekiedy inni dogrywali jeszcze jakieś mizerne ilości LK, ale żeby jak najbardziej wykorzystać sytuacje korzystnie dla nas to wysłałem swoje LK do jednego z naszych offowców, wybudowałem schowek na 10 poziom i ciągle wydawałem surowce na rekrutacje (kolejka mi się zrobiła całkiem długa ;>), aby przeciwnicy nie zyskiwali żadnych surowców na tych atakach.
Niedługo potem reszta polaków dograła sporą ilość defa na jeden czas, a ja w tym momencie szybko zacząłem podnosić murek wykorzystując to, iż wrogowie przestali wysyłać maszyny w atakach. Dzięki temu dwóch z Rosjan rozbiło się na defie w wiosce, a trzeci w ostatniej chwili wycofał offa. Podsumowując marnowali czas na farmienie mojej wioski z której nie wyciągali żadnych surowców i wtopili offiki, a ja w tym czasie dałem radę zrobić sobie całkiem solidną kolejkę w rekrutacji ;)

Dziewczyna na rowerze poszedł w szybką szlachtę przy mniejszym offie podczas gdy pozostali dwaj offowcy mieli za zadanie zrobić większe wojsko. Dzięki temu bardzo szybko udało nam się zrobić karetę, bo w wybijaniu monet i robieniu grubasów pomogli defowcy oddając nadmiar surowców.
Dzięki dobremu rozpoznaniu wiedzieliśmy, że zdecydowana większość defa stacjonuje u dwóch offowców, dlatego zafejkowaliśmy głównie ich, ale też innych graczy, a przejęliśmy niepostrzeżenie gracza do którego mieliśmy najbliżej karetą.
Sporo defa wyparowało.
Podczas gdy zebraliśmy kolejną karetę przy rozsyłaniu fejków zauważyliśmy, że jeden z offowców Rosji został bez defa, bezwzględnie wykorzystaliśmy ta okazje, Nitro Cee który był najbliżej natychmiastowo wysłał offa, aby zburzyć mur w wiosce, a niedługo potem wlazła nasza kareta.
Następnie przejmowaliśmy kolejnego defowca, któremu wyparował cały def jaki stał u najlepszego offowca Rosji.

Kolejne przejęcia były czystą formalnością.


Tak wyglądał ranking pokonanych o 23:08 czyli praktycznie w momencie gdy było już po meczu:
Ranking Agresorów
mhetjdifhlqrxopslxuxxmejsduansjvgmdwfgmlhtxuiwumlmlnexezduafjhspbvklksmfkjqdokavihpbgvqjhdtlfhbzaism

Ranking Obrońców
wsjtbiwwzmuszukfccsyldeihzhvzhtjlqtqcizccontvsnayctkkjgsnalbaawrslhibtdtcqwwplnomhwxnjybkacbxycbswbk


Tutaj kolejny dowód dominacji, czyli moment gdzie wykorzystaliśmy przewagę, aby uprzykrzyć Rosjanom życie :)
db22k4.jpg


Więcej raportów niestety nie mam, Rolnika nie było, a reszta repkowiczów się nie postarała :p
Ja w czasie meczu zacząłem mieć problemy z internetem, a zaraz po naszej wygranej sprawa była coraz bardziej problematyczna, aż wreszcie całkowicie "wycięło mi internet" - dopiero teraz go odzyskałem stąd tak późna relacja.

Niemniej trzeba przyznać, że Reprezentacja rozegrała świetny mecz i bezbłędnie udało nam się rozgryźć przeciwnika :cool:
 

DeletedUser189275

Guest
jeszcze raz gratuluje organizacji i taktycznego rozpracowania rywala oby tak dalej ;)

a mistrzostwa pozostaną czystą formalnością
 
Do góry