100 św-Nie dla bogaczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser181431
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za?

  • Tak, jestem za

    Głosy: 8 88,9%
  • Nie, bo będę miał mniejszą wypłatę.

    Głosy: 1 11,1%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser181431

Guest
Witam

Jako że świat 100 zbliża się wielkimi krokami, mam propozycję, a raczej prośbę do administracji. Dajcie nam świat bez dodatkowych funkcji za pp. Bez flag. Bez kupowania surowców. Tylko kp, i ewentualnie af (W zależności czy z farmą czy bez). Dajcie nam chociaż raz możliwość wyrównanej rywalizacji z graczami o większym portfelu od początku do końca. Chcemy grać z przyjemnością, a nie ze świadomością, że są takie pieniądze, dzięki którym dany gracz może się pozbyć nas z powierzchni mapy (Duże, ale jednak).
 

DeletedUser178225

Guest
Nie oszukujmy sie nikt tego z administracjii nie przeczyta,tak jak były tematy kiedyś poprostu oni ustalaja sami. Tak wystartuje jako 100 to każdy będzie chciał grać to i premki funkcje będa bo sobie zarobią po 3 dniach gracz będzie posiadał już 1400 pkt a ten co gra bez 300pkt.
To jaki jest sens jeżeli jeden w okolicy wystartuje bogaty w premke to co innego zostaje jak próbować od nowa. może nie trafimy na takiego.Ale to tylko szczęście aby wylądować koło graczy bez.
 

DeletedUser159480

Guest
Nikt nie każe Wam startować na tego typu światach, to po pierwsze. Ja przykładowo omijam takie światy szerokim łukiem. Głos tak czy siak za.
 

DeletedUser178225

Guest
Nikt nie każe Wam startować na tego typu światach, to po pierwsze. Ja przykładowo omijam takie światy szerokim łukiem. Głos tak czy siak za.

Ale czy ktoś mówi o tym że każe? Nie,to tylko pytanie do supportu żeby niebyło takich rzeczy.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
Temat zamknięty z powodu wadliwej ankiety (nie pozwalającej na oddanie głosu osobom myślącym inaczej niż jej autor).
Notabene - "świat 100 zbliża się wielkimi krokami"? Chyba zwrot nieco na wyrost, bo z czystego rachunku wynika, że należy się go spodziewać chyba bardziej w przyszłym roku niż obecnym.

Odrzucone
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry