10%

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11100
  • Data rozpoczęcia

Ile powinno być czasu na cofnięcie wojsk

  • 10%

    Głosy: 12 21,4%
  • 5%

    Głosy: 1 1,8%
  • 25%

    Głosy: 6 10,7%
  • tak jak jest jest okej

    Głosy: 32 57,1%
  • więcej

    Głosy: 5 8,9%

  • W sumie głosujących
    56
Status
Zamknięty.

DeletedUser11100

Guest
Przydałoby się zrobić nie że można wojo cofać tylko 10min. tylko np. 10% czasu który idą bo np. jak ślesz lk do sąsiedniej wioski to możesz przerwać do ostatniej sekundy a jak ślesz np. szlachte czy machiny kilka set albo dziesiąt godzin to jest różnica :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: 10%

Nie rozumiem tylko po co pisac w nowym poscie. Poza tym i tak nie wejdzie to w zycie bo admini polscy nie majo na ten czynnik zadnego wplywu
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: 10%

Nie rozumiem tylko po co pisac w nowym poscie. Poza tym i tak nie wejdzie to w zycie bo admini polscy nie majo na ten czynnik zadnego wplywu

ALe niemiecy już tak a po co w nowym wątku bo tu masz od razu ankiete i nie będzie że tam odchodzisz od tematu:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: 10%

No pewnie :) Ogolnie jestem i tak na nie gdyz juz pisalem, ze nieprzewidywalnosc i niespodzianki : wszystko to padnie trupem, a te pare minut co jest starczy by odwrocic atak w razie pomylki (ja zawsze patrze od razu po wyslaniu drugi raz gdzie idzie armia)
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: 10%

No pewnie :) Ogolnie jestem i tak na nie gdyz juz pisalem, ze nieprzewidywalnosc i niespodzianki : wszystko to padnie trupem, a te pare minut co jest starczy by odwrocic atak w razie pomylki (ja zawsze patrze od razu po wyslaniu drugi raz gdzie idzie armia)

Ja też i masz racje oczywiście ale jednak jak wysyłasz np. na 100h to masz 10h na odwrót a zwiadowcem i tak tego nie zdążysz sprawdzić :p
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: 10%

a ja nie i jestem na 10%

Defakto posty powinny być uzasadnione bo nawet ja mimo że założyłem ten temat chciałbym znać argumenty innych a nie tylko tak/nie bo nie wiadomo jak to później zaliczyć! A jak w wypracowaniu w szkole pani kazała Ci napisać wypracowanie: Czy podobałą Ci się lektura? PIsałeś tak lub nie:confused::D

I wyszedł post pod postem kurde da się to jakoś skasować??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9509

Guest
Odp: 10%

niech zostanie tak jak jest marrkusss moze juz przestaniesz robic watkow tysiace bo to nudne sie robi...
 

DeletedUser12346

Guest
Odp: 10%

Masz rację ale niestety w większości byłoby to stosowane do straszaków lub np. wioska jest pusta wysyłasz szlachte gościu się mobilizuje ty to wykrywasz zwiadem zawracasz szlachte czekasz aż wioska jest pusta i tak w kółko a plemiona to gra dla ludzi myślącycz:p

człowieku, sam sobie przeczysz
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: 10%

dobra dobra uzasadnię dlatego że niekiedy jest za mało czasu na odwołanie ataku/pomocy i wtedy musisz czekać niekiedy nawet długo długo ja przez pomyłkę strzciłem raz trochę woja i szlachcica wiśc jestem na te chociaż 10%
 

DeletedUser

Guest
Odp: 10%

10 % czasu całego wypadu, a 10 min to co innego...bo niektóre ataki trwają powiedzmy 40 min...czyli 10 % z tego to 4 min!
10 minut to 10 minut i niech tak pozostanie...niech każdy ma te 10 minut na odwołanie, a nie będzie liczył sobie 10 % co każdy atak...:p
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: 10%

10 % czasu całego wypadu, a 10 min to co innego...bo niektóre ataki trwają powiedzmy 40 min...czyli 10 % z tego to 4 min!
10 minut to 10 minut i niech tak pozostanie...niech każdy ma te 10 minut na odwołanie, a nie będzie liczył sobie 10 % co każdy atak...:p

No przecinek każdy umie przesunąć chyba:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: 10%

Jestem na nie, gdyż ten pomysł nijak się ma do realizmu.

PRZYKŁAD:
Wysłałem wspracie wiosce oddalonej o 100h i przez pierwsze dziesięć godzin mogę cofnąć atak, ale po 10 h i 1 s już nie mogę. Pytam się, CZEMU? Proszę dać mi realistyczne wytłumaczenie.



PS


Czy plagiat nie jest karalny?
Zostały założone już 3 tematy, dotyczące zawracania wojsk, zakładane mniej więcej co parę dni. Moderatorze, patrzysz i nie grzmisz? :)
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: 10%

Jestem na nie, gdyż ten pomysł nijak się ma do realizmu.

PRZYKŁAD:
Wysłałem wspracie wiosce oddalonej o 100h i przez pierwsze dziesięć godzin mogę cofnąć atak, ale po 10 h i 1 s już nie mogę. Pytam się, CZEMU? Proszę dać mi realistyczne wytłumaczenie.



PS


Czy plagiat nie jest karalny?
Zostały założone już 3 tematy, dotyczące zawracania wojsk, zakładane mniej więcej co parę dni. Moderatorze, patrzysz i nie grzmisz? :)



Realistyczne proszę Cie bardzo jak np. minute prrzed atakiem dać znak??
Jak wyślesz nawet coś troche szybszego od zwiadu to ma jeszcze 90%:p

Co do plagiatu tematy dotyczą tej samej sprawy ale wszystkie mają inne rozwiązanie a jak w twoim temacie przedyskutować moją propozycje jak sąda tego nie przewiduje:p

A co do plagiatu :
Plagiat (łac. plagium - kradzież) - skopiowanie cudzej pracy/pomysłu (lub jej części) i przedstawienie pod własnym nazwiskiem, np. odkrycia, piosenki, wiersza, wynalazku, pracy magisterskiej, pracy doktorskiej, publikacji naukowej.

Czyli każdy kto napisał piosenke o miłości popełnił plagiat:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: 10%

Jestem na nie, gdyż ten pomysł nijak się ma do realizmu.

PRZYKŁAD:
Wysłałem wspracie wiosce oddalonej o 100h i przez pierwsze dziesięć godzin mogę cofnąć atak, ale po 10 h i 1 s już nie mogę. Pytam się, CZEMU? Proszę dać mi realistyczne wytłumaczenie.



PS


Czy plagiat nie jest karalny?
Zostały założone już 3 tematy, dotyczące zawracania wojsk, zakładane mniej więcej co parę dni. Moderatorze, patrzysz i nie grzmisz? :)


A co jest realistycznego w tym, ze po 9 minutach i 59 sek mozesz zawrocic, a po 10 minutach nie mozesz ? Tu nie skupiamy sie na realizmie gdyz ta gra nie jest realistyczna i nie bedzie...
 

DeletedUser901

Guest
Odp: 10%

Tak jak jest jest dobrze. Pomysl ktory autor tematu prezentuje za bardzo ulatwi gre. A tak to trzeba komninowac zeby 30h szlachta doszla bezpiecznie:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: 10%

10 minut jest dobre, bo jak chcesz zawrócić wojska jak one są daleko, a przez pierwsze 10minut są zaraz za murem to można jeszcze krzyknąć żeby zawrucili
 
Status
Zamknięty.
Do góry