10 urodziny gry Plemiona! - wątek do dyskusji

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
No trzeba pogratulować Wszystkim co do tej gry swoją cegiełkę dołożyli, ludziom, którzy ją tworzyli i graczom, dla których to robili, bez których przecież nie miałoby to sensu :) Świetna wykonaliście swoją pracę dzięki czemu możemy cieszyć się kolejnymi wirtualnymi wioskami i spinami forumowymi :) Dziękuję Wam za to i życzę przynajmniej kolejnych 10 lat w równie dobrej formie co obecnie! :)
Pozdrawiam, 18 za Was wypiję, wszystkich :p
 

DeletedUser40095

Guest
Oczywiście życzę wszystkiego najlepszego wszystkim nolifom oraz tym którzy mniej czasu poświęcają tej zabawie.

Jednocześnie dziękuję twórcom plemion i ekipie która czuwa nad funkcjonowaniem polskiej edycji... ahh... i za cierpliwość jaką wykazujecie w rozmowach ze mną :D

Podejrzewam, że będzie coś jak SummerGames. Jakby miał powstać świat to pewnie już teraz byłoby to ogłoszone. Specjal? Możliwe.

No nic... sto lat!
 

DeletedUser21778

Guest
10 lat? Jeszcze niedawno kolega mówił mi, że gra liczy 5 lat:p
Stówa ! ^^
10 lat nołlajfienia przeminęło :D

Gdyby ktoś zapytał "Dlaczego znowu się nachlałeś?" mamy odpowiedź- 10-lecie plemion:D

Polskie plemiona powstały w 2006r w Październiku jeśli dobrze pamiętam.
10 lat to dużo, szkoda że ostatnie 3 lata to popęd za kasą nie tak jak wcześniej.
 

DeletedUser175431

Guest
Wielkie GZ :). Ja swoją przygodę z tą grą zaczełem 5 lat temu czyli w półowie tego jubileuszu :D powiem wam że tylko różni się gra grafiką jak i ilością światów. Oby tak dalej :D

I pytanie. Czy w tym filmie na YT był zwiastun nowego wyglądu wiosek?? :D
 

DeletedUser176269

Guest
No sto lat :D

Ja liczę na jakiś świat międzynarodowy, ale tak żeby ludzie z jednego kraju byli nie na drugim końcu mapy, ale niedaleko. Eliminowało by się po koleji mieszkańców innych krajów ^^

tylko żeby bez farmienia był :)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.954
Wielkie GZ :). Ja swoją przygodę z tą grą zaczełem 5 lat temu czyli w półowie tego jubileuszu :D powiem wam że tylko różni się gra grafiką jak i ilością światów. Oby tak dalej :D

I pytanie. Czy w tym filmie na YT był zwiastun nowego wyglądu wiosek?? :D

to był chyba poczatkowy wygląd wiosek;P
 

DeletedUser153359

Guest
heh czyli to juz 10 lat co? Coz trzeba liczyc ze plemiona przetrwaja kolejne 10 latek. Wszystkiego najlepsiejszego dla tej gry :D

Liczylbym ze bedzi ejakis konkurs ogolnej wiedzy o plemionach tego typu co byl pare lat temu na kanale irc :) a nie jakies krzyzowki czy inne
 

DeletedUser

Guest
Sto latek moi drodzy! Fajniej jest tu siedzieć niż na Grepolis. :) Miło się spędza tutaj czas. ;)
 
Wynik reakcji
472
Opsss adrianek nie wyszło?:D Wrzucaj SS'y na 70tym, 2 tyg. miały być.


Hmm classic, summergames, specjal?:D Znów mam ignorkowi SMSa słac, że ma zrobić KomBek do mnie?
 

DeletedUser

Guest
10 lat! Już... :D Pięknie się gra i oby tak dalej, Pozdrowienia dla Całego Teamu i dalszej, owocnej pracy ;]
 

dziejas

Miecznik
Wynik reakcji
0
Czy w ramach 10 yrodzin administarcja moglaby przestac spamowac moja skrzynke? taki super dodatek do gry - mozliwosc zablokowania komunikatow od administracji... nic wiecej mi sie nie marzy.
 

DeletedUser46380

Guest
Ponad połowę tego czasu (10 lat) spędziłem z Wami, wszystkiego najlepszego i życzę powrotu do korzeni.


Wielkie GZ :). Ja swoją przygodę z tą grą zaczełem 5 lat temu czyli w półowie tego jubileuszu :D powiem wam że tylko różni się gra grafiką jak i ilością światów. Oby tak dalej :D

Zaczynałeś więc podobnie jak ja, ale wg mnie gra od tamtej pory mocno się zmieniła, nie chodzi tu o bajery graficzne, ale w głównej mierze o ludzi, przydałby się wymienić z połowę składu co gra i może byłoby lepiej. Kiedyś o wyniku w grze decydowały umiejętności logicznego myślenia, dyplomacja, czas, chęci i zaangażowanie, teraz w głównej mierze znajomości z ludźmi i kasa na KP.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser160901

Guest
No wlasnie, od poczatku tworza sie "grupy trzymajace wladze" i ci zazwyczaj dominuja przez reszt rozgrywki. A jak by tak kiedys powstal swiat bez plemion - nie wiem moze kiedys taki byl, nie sprawdzalem, tzn. kazdy sam walczy, wiem ze to brzmi smiesznie Plemiona bez plemion :)
 

DeletedUser

Guest
Wszystkiego Najlepszego i W tym to najlepsza gra :D:D Moja ulubiona :D:D
 

DeletedUser153359

Guest
mam nadzieje ze na tej niespodziance bedzie stary wyglad graficzny wioski, mapy tak cofnac sie do momentu startu :)
 

DeletedUser

Guest
ciekawi mnie tylko dlaczego na tych fotach z filmiku nie ma mnie jako najlepszego gracza w historii
 
Status
Zamknięty.
Do góry