ś13

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18284
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18284

Guest
Po co robić nasępne światy. Nie lepiej było by updatować pozostałe? osobiście gram na 5 i mam już jako takie konto, więc szkoda by mi było przerywać grę i grać na św. 13.
 

DeletedUser

Guest
Odp: ś13

jak ci szkoda zostawiać ś5 to nie graj na ś13...łatwe rozwiązanie, wystarczy pomyśleć

edit:
brak sondy...
 

DeletedUser20795

Guest
Odp: ś13

jak ci szkoda zostawiać ś5 to nie graj na ś13...łatwe rozwiązanie, wystarczy pomyśleć

edit:
brak sondy...

pomyslec ?? co tu do myslenia??
gram na odbydwoch i tyle:) jak mie sie 13 spodoba to na nim bede gral a jak nie to dalej na s5:)
 

DeletedUser20233

Guest
Odp: ś13

ja gram na kilku to jest rozwiazanie jak ci sie niespodoba to nie graj ale na tamtym mozesz caly czsa:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: ś13

Ja gram na drugim i mam zamiar grać na 13. Co tu dużo myśleć.
A tak po za tym to jak sobie wyobrażasz nagłe wprowadzenie np. rycerzy na światy 1-2 ?
 

DeletedUser18015

Guest
Odp: ś13

Po co robić nasępne światy. Nie lepiej było by updatować pozostałe? osobiście gram na 5 i mam już jako takie konto, więc szkoda by mi było przerywać grę i grać na św. 13.

To zależy od Niemców nie od nas jak będą wyglądały jednostki, światy, gra....
 

DeletedUser

Guest
Odp: ś13

A po co wogule taki temat??? Jak udpatowac??? Jak sobie wyobrażasz, żeby nagle wprowadzić na 1 rycerza??? Poza tym na niektórych kontynentach niema juz opuszczonych wiosek, a to jest przeciez jakaś nowość w grze. Okazałoby się, że nagle zgłaszaliby zażalenia, że np. na K55 niema takich wiosek, a na K11 jest ich mnóstwo. Zastanów się o czym ty mówisz :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry