Światy w stylu retro, czyli coś dla seniorów gry.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20770
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20770

Guest
Chciałabym się zapytać, czy w ogóle istnieje w niedalekiej możliwość odpalenia światów na tzw. oldschoolowych ustawieniach, czyli to co mieliśmy zaserwowane w początkowej fazie tej gry, bez nadprogramowych dodatków (e.g.: giełda, flagi, wieże, skrypt do synchro i cała reszta, która psuje te grę)?
 

Prokurator mamusiek

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.293
Średnio co 2 miesiące wychodzą takie światy :) I ludzie już mają dość tak nudnych ustawień, bo gra nie serwuje niczego nowego dla graczy preferujących światy bez giełdy
 

DeletedUser20770

Guest
Jestem skłonna się zgodzic, ale jest jedno małe ale... skrypt do synchro przy wysyłaniu dyliżansu... wiesz, ze spora część ludzi tego nie potrafi, ciekawie by było, gdyby ta funkcja została zablokowana, na pewno nikt nie narzekałby na nudę :)
 

Prokurator mamusiek

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.293
Przecież ten "skrypt" znacząco ułatwia grę xd Gdyby nie on to trzeba by się znów męczyć otwierając 4 karty :d Jest to bez sensu. A wysyłanie karety nie ma nic do skilla gracza ;d
 

DeletedUser161892

Guest
A jednak ma. Czemu niektorzy slali ja recznie w 11ms (szybkie raczki biernego, biedna jego panna), a inni w zdecydowanie gorsze czasy? :D
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Chętnie zagrałbym na świecie ze starymi ustawieniami,i najlepiej żeby był stary widok na mapie bez tego nowego :D
 

DeletedUser194511

Guest
Stary widok na mapie? Jeśli masz na myśli tzw. Klasyczny widok wiosek oraz krajobrazu na mapie to to się w ustawieniach przecież zmienia.
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Jeśli to propozycja dotycząca gry, proszę dołączyć ankietę.
 

DeletedUser187854

Guest
Jestem skłonna się zgodzic, ale jest jedno małe ale... skrypt do synchro przy wysyłaniu dyliżansu... wiesz, ze spora część ludzi tego nie potrafi, ciekawie by było, gdyby ta funkcja została zablokowana, na pewno nikt nie narzekałby na nudę :)

śmiechłem :D
ta spora część ludzi, to już nawet kliny ogarnia
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Skoro tego synchro wcześniej nie było to znaczy, że się da. W ogóle to wszystko się da wystarczy trochę w kodzie pogrzebać tylko trzeba chcieć.
 

ViciousPanda

Chłop
Wynik reakcji
2
Z tego co pamiętam, kiedy jeszcze robiłam w pieluszki w świecie realnym i na 2-gim świecie, to nawet ino asystenta farmera nie było. Bez tego będzie zbyt nudno i trudno. Na plemionach grają stare pierniki i rury (jak ja :cool:), ale wydaje mi się, że jednak większość to młodzi, a jak wiemy - młodzi są leniwi. ;p
Osobiście zagrałabym, ale sądzę że znudziłabym się dość szybko. Z tego tytułu, że się przyzwyczaiłam do udogodnień i zmian.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Skoro tego synchro wcześniej nie było to znaczy, że się da. W ogóle to wszystko się da wystarczy trochę w kodzie pogrzebać tylko trzeba chcieć.

Kod gry jest jednakowy dla wszystkich kilkuset światów w kilkudziesięciu krajach. Nie ma możliwości jego zmiany dla pojedynczego świata.

Swoją drogą, to "oldschoolowe" parametry znajdują się tak naprawdę na startującym właśnie świecie 135: brak dodatków premium, wieży, kościoła, giełdy premium, brak rycerza i łuczników czy 3-stopnowia technologia... te wszystkie parametry są praktycznie żywcem wzięte ze świata 1, czyli najbardziej "retro" jak tylko się da :)
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Chętnie zagrałbym na świecie ze starymi ustawieniami,i najlepiej żeby był stary widok na mapie bez tego nowego :D

przeciez to samemu ustawiasz. "Klasyczna grafika mapy" w ustawieniach. sam zawsze tego używam.

mnóstwa rzeczy kiedyś nie było, ale nikt nie będzie dłubał w kodzie gry aby wypuścić świat dla kilkuset osób + paru tysięcy które i tak by się zalogowały niezależnie od ustawień.
to co było 10-12 lat temu już nie wróci, i to nawet nie kwestia wyglądu gry tylko nas - graczy. gdy startowała jedynka to praktycznie nikt nikogo nie znał i każdy uczył się gry. to jest nie do przeskoczenia.
 
Do góry