Światy niestandardowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser198530
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser198530

Guest
Witam wszystkich,
Co myślicie o tym aby raz na jakiś czas powstawały światy całkowicie niestandardowe. Ostatnio myślałem o świecie stawiającym na jakoś nie ilość.
Mam na myśli możliwość przejęcia 5-15 wiosek które mają znacznie powiększoną zagrodę np. podwojoną no i może inne budynki również. Jeśli mamy już komplet wiosek to zbijając poparcie wioska staje się barbą lub mamy możliwość zamiany wioski z tą którą mamy obecnie wtedy tamta staje się barbą. Koniec świata byłby wtedy gdy pozostanie tylko jedno plemię na świecie. Świat byłby za pewne po jakimś czasie pełen barb i bardzo opuszczony ale właśnie o takie bardzo niestandardowe światy mi chodzi :)

Co o tym sądzicie może macie jakieś inne propozycje ? Moja propozycja tylko miała przedstawić że oczekuję jakiś naprawdę niestandardowych światów a nie ciągle praktycznie te same odgrzewane kotlety.

Pozdrawiam.
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
no jak zbierzesz ludzi to najwyzej sobie pograsz na takim swiecie, bo raczej wiecej niz 1000 graczy nie zacznie bo masz taki kaprys...
swiaty są będą i być powinny zawsze wielką zagadką, jaki wystartuje poziom na takim poziomie grasz.
 
Do góry