Światy - forum

  • Rozpoczynający wątek Fade
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie coś takiego

  • Tak

    Głosy: 2 50,0%
  • Obojętnie mi

    Głosy: 1 25,0%
  • Nie

    Głosy: 1 25,0%

  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam ,

Mam taką małą propozycje / pytanie

Czy można by było robić forum dla nowo powstałych światów trochę wcześniej niż w ten sam dzień co świat powstaje
np, cytat kumpla : " w środe i czwartek będą 15 i 16 serwer , ja chce zacząć grać na 15 i chce znaleźć plemię ale lipka niema tu ani tu propozycji myślę że będą na forum plemion jakieś propozycje ale nie ma forum o tym świecie "

Moim zdaniem dla wielu ludzi łatwiej było by gdyby forum o światach było zrobione kilka dni przed powstaniem świata . Gdyby dzisiaj było forum o świecie 15 i 16 na pewno ludzie pisali by propozycje dot. plemienia w dziale " Prezentacje Plemion " i innym było by łatwiej znaleźć to plemię ;P
 

shadown

Szlachcic
Wynik reakcji
11
Odp: Światy - forum

Jestem przeciwny. Sam regulamin nie pozwala na to, ponieważ w dziale "Prezentacja plemion" trzeba wpisywać dane odnośnie ilości pkt i członków itp. a jak świat nie będzie istnieć to jak to zamieścisz.
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Światy - forum

Ale już takie coś jest. Nazywa się off-topic:D.
Tam jest wiele prezentacji plemion, które powstaną na nowych światach. wystarczy poszukać;).
 

DeletedUser22948

Guest
Odp: Światy - forum

dokładnie tak w off- topiku znajdziesz duzo prezentacji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Światy - forum

Forum na dla danego swiata bedzie udostepniane w dniu jego startu,nie wczesniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry