Światy bez farmienia

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 2002360
  • Data rozpoczęcia

Chcesz więcej światów bez farmienia?


  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

Deleted User - 2002360

Guest
Plemiona to z zasady gra strategiczna, a teraz jeśli nie jesteś online przez 24h i cały czas nie farmisz, to nie masz szans. Dlatego wychodzę z propozycją żeby robić więcej światów bez farmienia. Co wy na to?
 

Deleted User - 2002360

Guest
nie wiem o których światach, mówisz na większości światów jest farmienie
 

DeletedUser159420

Guest
Chociażby 65, 66, 67 - na tych światach wysyłasz jednego offa i już masz limit więc nie trzeba farmić wcale i można być w topce bo nikt tez nie farmi
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Chociażby 65, 66, 67 - na tych światach wysyłasz jednego offa i już masz limit...

Ciekawe...
65 - limit docelowy to 1.000.000 - szacunek dla osób, które osiągają to jednym atakiem
66 - farmienie NIEOGRANICZONE
67 - BRAK farmienia

Przykro mi, strzeliłeś numery 3 światów - 0 trafionych
 

DeletedUser159420

Guest
Ciekawe...
65 - limit docelowy to 1.000.000 - szacunek dla osób, które osiągają to jednym atakiem
66 - farmienie NIEOGRANICZONE
67 - BRAK farmienia

Przykro mi, strzeliłeś numery 3 światów - 0 trafionych


Lol, musisz wszystko wyolbrzymiać? Nie farmie na 65 więc powiedziałem jeden off i tyle. A docelowy to nie jest aktualny. Zanim będzie docelowy to crump97 skończy grać. A 67 jest bez farmienia to jeszcze lepiej?
 

DeletedUser169297

Guest
Plemiona to z zasady gra strategiczna, a teraz jeśli nie jesteś online przez 24h i cały czas nie farmisz, to nie masz szans. Dlatego wychodzę z propozycją żeby robić więcej światów bez farmienia. Co wy na to?

dobry pomysł też nie lubie siedzieć i farmić, wole takie bez farmienia, ale jak kmic napisał są światy bez farmienia, a więcej chyba nie potrzeba dobrze jest jak jest, dla każdego co innego, ale dałem tak
 

DeletedUser

Guest
Ostatnim moim światem był świat 31. I wtedy nie było żadnych dziwactw tego rodzaju. Każdemu podobała się gra i nikt nie narzekał. Teraz dowiedziałem się, że powstają jakieś światy na których obsługa gry che zarobić jeszcze większe pieniądze... Przyjaciel który gra na bieżąco pisze mi o jakiś flagach, farmerach, skracaniu budowy i o czymś tam jeszcze. Zastanawiam się po **** to ? Gracze w przeszłości jechali tylko na KP, i grało się pewnie 100x lepiej jak teraz.

Przepraszam za moją nie wiedzę, bo na prawdę nie wiem co się teraz dzieje na plemionach:)

Światy bez farmienia są z tymi nowymi wersjami KP?

Na pewno światy z inną konfiguracją wnoszą większe zainteresowanie... Gdyż każdy jest ciekawy o co chodzi.
Także sądzę, że najlepszym rozwiązaniem jest robienie światu zwykłego na przemian z tym właśnie "bez farmienia"

Czy Innogame nie da rady utrzymać się z samych zarobków PP? Uważam, że spokojnie dali by rade. A tak to "bogacze" wygrywają światy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry