Światy bez eventów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser181431
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 10 83,3%
  • Nie

    Głosy: 2 16,7%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser181431

Guest
Ej, a czy dobrym pomysłem byłoby utworzenie nowej opcji przy nowych światach, która dotyczyła by ewentów i w zależności od ustawień, na danym świecie eventów WCALE by nie było, lub byłyby "normalnie" (choć ostatnia częstotliwość eventów normalna nie jest...). Ewentualnie można by to podpiąć pod dodatkowe funkcje pp.
 

DeletedUser192744

Guest
Odkopałem starość ale temat jak najbardziej aktualny. Jestem zdecydowanym zwolennikiem światów bez eventów.

Dlaczego gracze którzy nie chcą eventów mają być gorsi od tych co je chcą i nie mają ani jednego świata bez nich.
Wiem że to zasługa naszego kochanego teemu która wywalczyła tylko dla polskiej wersji, że na wszystkich światach są eventy - miało ich w ogóle nie być na nieparzystych.

Rozumiem że niektórzy gracze domagali się ich ale czy nie może co jakiś czas (raz w roku) wypuścić świat bez eventów?
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Temat wraca już któryś raz z kolei, więc może jeszcze raz - po prostu nie da się "wyłączyć" ot tak sobie jednego świata "normalnego" (niebędącego Szybkimi, Specialem czy Arkadią) z systemu wydarzeń. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, więc może czas ostatecznie rozwiać tu wątpliwości ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry