Światy 98 i 99 - dyskusja

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
698
palluche: ELITE z Najemnikami mieli pokazać skill na s87 i każdy wie jak to się skończyło(poszczególni gracze może i pozostawali ale plemiona padły i to się liczy). Ojki też na którymś świecie mieli zwojować ale w końcu padli bo nie udało im się do obrzeży dokopać i byli otoczeni z każdej strony(dobrze pamiętam?). A zresztą co sie będę produkował... "Prosi zawsze wiedzą swoje".


a Ty kim jesteś że o Oj będziesz pisać ?
bajeczek nasłuchałeś się ;) ?
przypomnę że Ojki pokonały m.in wielkie Najemniki i wielkie Berety w walce o wygraną świata, a do tego skompromitowali słynną Hegemonie ze Stali ;)

do zobaczenia na froncie ;)
 

DeletedUser

Guest
Słyszałem ffafcio że znowu za Mucią będziesz się chować no a potem kasacja ;) Wdzięk i wrodzona przebiegłość szefowej niewątpliwie ustawi wam znowu idealną dyplomację :)
 
Wynik reakcji
698
Słyszałem ffafcio że znowu za Mucią będziesz się chować no a potem kasacja ;) Wdzięk i wrodzona przebiegłość szefowej niewątpliwie ustawi wam znowu idealną dyplomację :)

całe życie zabawny :D

zapraszamy HEG do wspólnej zabawy, zebraliśmy się dzisiaj, to i wy dacie radę ;)

a tutaj nie będziemy dyskutować po raz eNty o 79 bo do niczego to nie prowadzi ;)
 

DeletedUser137804

Guest
Bo polecą warny za dyskusje nie na temat, grzecznie mi tu proszę.
 

DeletedUser188490

Guest
No MDH to jest chyba najbardziej zgrane plemie jakie znam , w dodatku u nich nie ma spin rządzi Janosik ale jak będzie teraz to nie wiem
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
całe życie zabawny :D

zapraszamy HEG do wspólnej zabawy, zebraliśmy się dzisiaj, to i wy dacie radę ;)

a tutaj nie będziemy dyskutować po raz eNty o 79 bo do niczego to nie prowadzi ;)

Faficzku,grasz w Ojkach.Wczoraj gall do was mnie zapraszal.

--------------------------------------------------------------

Na wstepnym sa jako MDHiH ?

wiem dokladnie
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.558
Słyszałem ffafcnadzieję że jednak wu za Mucią będziesz się chować no a potem kasacja ;) Wdzięk i wrodzona przebiegłość szefowej niewątpliwie ustawi wam znowu idealną dyplomację :)

Hamstah - zapraszamy HEGi na s99. Mam nadzieje że jednak wbijecie .

Tam zostaliście pokonani , tutaj możecie zmazać plamę porażki - której tam zaznaliscie.
 
Ostatnia edycja:

CrusherPL

Zwiadowca
Wynik reakcji
41
Hamstah - zapraszamy HEGi na s99. Mam nadzieje że jednak wbijecie .

Tam zostaliście pokonani , tutaj możecie zmazać plamę porażki - której tam zaznaliscie.

Kolejny, który skasował konto, a uważa sie za wygranego.



Ustawienia ciekawe, ekipy ciekawe. Będzie na co popatrzeć.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser167856

Guest
Powodzenia Brawo i Ojkom (gracie w Dreams czy Mariola wróciła? Bo widziałem Desmonda np. u Rico). :) Zobaczymy jak mapa będzie wyglądała, ale zapewne te ekipy plus MDH będą głównymi faworytami. Rozgrywka zweryfikuje, czy się sprawdzi typowanie. :)
 

DeletedUser188490

Guest
Cursed World czyli (masrania ) ,MDHih , mupetty , kartony ,Fighty,Dreamsy,i odloty, w ceterum ciekawie sie centrum zapowiada w szczególności sojuszy i wojen , na obrzeżach bedzie bardziej spokojnie bo bedzie podobno 5 ekipy HEG, shadow ,brawo ,espada i 220V
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser176792

Guest
Cursed World czyli (masrania ) ,MDHih , mupetty , kartony ,Fighty,Dreamsy,i odloty, w ceterum ciekawie sie centrum zapowiada w szczególności sojuszy i wojen , na obrzeżach bedzie bardziej spokojnie bo bedzie podobno 5 ekipy HEG, shadow ,brawo ,espada i 220V


W centrum jeszcze ojki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry