Światy 94 i 95 - dyskusja

Status
Zamknięty.

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
Ciągnie coraz bardziej do powrotu z pełną ekipą :)

Ustawienia świata są dosyć ciekawe, ale światy wychodzą zdecydowanie za szybko.
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
Zalogowalem sie tam ty sie odezwij bo nie bede myslal jako tam masz nick teraz :p


Moze jak soe zbiorą ludzie..to.cos sie zagra
 

DeletedUser

Guest
Świat 95 był by idealny gdyby nie ta prędkość.
No ale po krótkiej przerwie nie są złe te ustawienia
 

DeletedUser164635

Guest
Ojojoj dawno tu nie byłem :3

"Twoje hasło ma 400 dni i dlatego wygasło"

Siemka Wisnek! Gdzie grasz? Poxop gra? Zastanawiam się czy coś kleić czy dojść gdzieś :D
 

DeletedUser164037

Guest
Ojojoj dawno tu nie byłem :3

"Twoje hasło ma 400 dni i dlatego wygasło"

Siemka Wisnek! Gdzie grasz? Poxop gra? Zastanawiam się czy coś kleić czy dojść gdzieś :D

Oho, mam fana :D to że graliśmy 5 dni w jednym plemieniu na zagranicznych i 2 dni na polskich nie robi z nas jakichś mega przyjaciół ;/
Startuję na obrzeżach tuż po starcie, jak się znajdzie jakaś ekipa to ok, jak nie to nie.
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Oho, mam fana :D to że graliśmy 5 dni w jednym plemieniu na zagranicznych i 2 dni na polskich nie robi z nas jakichś mega przyjaciół ;/
Startuję na obrzeżach tuż po starcie, jak się znajdzie jakaś ekipa to ok, jak nie to nie.

To będę miał 20-30 sekund przewagi :)
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
Ojojoj dawno tu nie byłem :3

"Twoje hasło ma 400 dni i dlatego wygasło"

Siemka Wisnek! Gdzie grasz? Poxop gra? Zastanawiam się czy coś kleić czy dojść gdzieś :D

Lepiej dojdź. Są osoby, które pamiętają s91, który nie tak dawno przecież był.



A co do świata 95 to ustawienia mogą się podobać i można się spodziewać mocniejszej obstawy świata niż światy poprzednie.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
Lepiej dojdź. Są osoby, które pamiętają s91, który nie tak dawno przecież był.



A co do świata 95 to ustawienia mogą się podobać i można się spodziewać mocniejszej obstawy świata niż światy poprzednie.

Nie, myślę że teraz będzie właśnie z jednych gorszych bez farmienia. Np gorszy od 79, 83, 87 i 91 jeśli chodzi o plemiona. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry