Światy 94 i 95 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 94 i 95 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser181431

Guest
Miałem wielką chrapkę na świat bez farmy. Ale brak milisekund (a co za tym idzie brak klinów) to coś czego nie mogę przeboleć ;/

No cóż, zostaje tylko zarobek na świecie 94.
 

DeletedUser142529

Guest
Kmicu zmień ustawienia 95 póki mało osób to widzi... gdzie 10stopniowa technologia, kościoły, 55 osób w plemieniu ma zdobyć 70% wiosek na świecie? Wstyd naprawdę
 

DeletedUser18304

Guest
95 trochę nieprzemyślany chyba. Brak milisekund i fake limitu, jak i wsparcie wycofywane po wyjściu z plemienia na duży plus, ale cała reszta? Świat dla masochistów. :)
 

DeletedUser75292

Guest
95s coś mi się wydaje, że zostanie zamkniety w pół roku jak się zaloguje 10k osob :)
 

DeletedUser158229

Guest
95 - jak dla mnie ustawienia miazga - > tylko paczek nie lubię, ale wszedzie utrudnienia, komendy, technologie, kosciol, WSPARCIA ! :)

gratki za odwagę :> swiat mega trudny, ale pewnie i ciekawy będzie
 

DeletedUser165803

Guest
Dla mnie poza techami 10 95ty ustawienia cud :) Jakie ekipy ruszają ? :)
 

DeletedUser177535

Guest
Na takim 95 chyba mało osób ruszy, ale nie mnie to oceniać ;}
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak to będzie miało zamiar wyglądać, ale nie mogę patrzeć na te ustawienia :/
 

DeletedUser182378

Guest
O mamo, 95 jest przepiękny, idealny <3
Szkoda że ten kościół... Ale przeboleję :D
 

DeletedUser188749

Guest
O mamo, 95 jest przepiękny, idealny <3
Szkoda że ten kościół... Ale przeboleję :D

Aaaaa hahah oj Ada żebyś ty chociaż mogła grać, to bym zrozumiał twój komentarz ale tak to wyczuwam łagodzenie sytuacji ;)

Ustawienia s.95 są okej poza
-Prędkościa 1.6 ?! Serio.... dajcie te 2.0
-Brakiem milisekund.
-technologie 10stopniowe...
 

DeletedUser

Guest
Prawie idealnie, na 95 zapewne wpadnę, ale dlaczego:
- tech. 10 stopniowe (?)
- prędkość 1.6 (dlaczego nie 2.0 skoro to świat bez farmienia, a szybkość 2.0 jest idealna do takich ustawień..)

jak dostane treściwą odpowiedz na te dwie rzeczy to będę bardzo usatysfakcjonowany.. :]
 

DeletedUser

Guest
kurde a marzylo mi sie ze wyjdzie stary styl z ograniczeniem farmienia no ale pykne na 95 ;]
 

DeletedUser167001

Guest
Podoba mi się ś95, jest warty powrotu.
Wiadomo może o starcie jakiś dobrych ekip?

Z chęcią poklikam w gronie znajomych :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry