Światy 82 i 83 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wybacz, ten komentarz, ale plemie Psychologow uwazalo swoja akademie za warzywka dostarczajace deffa, przynajmiej Ja tak to odczulem, w zwiazku z czym Twoja odpowiedz mnie zadziwia.


A Ty co "gimb" jakiś? Ze piszesz nie na temat?
Skoro sie czułes jak warzywo:D?
Skoro sie tak czułes odpowiedz na Twoje odczucie jest jedna, nie byłes nigdy sercem z psych, nie byłeś jego częśćia, nie wiesz co to psych, byłeś poprostu warzywem, o jakim wspomniałeś...

Patrzac gdzie grasz czytaj "Love" czyli wróg psych musiałes sie wiec sprzedać, lub zostałes wydalony...dlaczego? Bo byłeś warzywem... Kto jest z psych wie jakie jest i co robi dla Swoich ludzi, miedzy innymi wyrywa takie chwasty jak Ty, które po wyrwaniu pojawija sie u wroga....


To co jutro zaczynamy zabawe?:)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
A Ty co "gimb" jakiś? Ze piszesz nie na temat?
Skoro sie czułes jak warzywo:D?
Skoro sie tak czułes odpowiedz na Twoje odczucie jest jedna, nie byłes nigdy sercem z psych, nie byłeś jego częśćia, nie wiesz co to psych, byłeś poprostu warzywem, o jakim wspomniałeś...

Patrzac gdzie grasz czytaj "Love" czyli wróg psych musiałes sie wiec sprzedać, lub zostałes wydalony...dlaczego? Bo byłeś warzywem... Kto jest z psych wie jakie jest i co robi dla Swoich ludzi, miedzy innymi wyrywa takie chwasty jak Ty, które po wyrwaniu pojawija sie u wroga....


To co jutro zaczynamy zabawe?:)
Powodzenia wszystkim;))
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Nigdy nie bylem wrogiem Psych, ale walczyłem z nimi ramie w ramie. Prosilbym tez, abys mnie publicznie nie szykanowal, poniewaz nie zdradzilem nigdy zadnej osoby. Skad bylem w Love? Rozpadlo sie bodajze plemie PTB. Do Psych nie nalezalem, ale jest cos takiego jak pomoc przyjaciolom. Za takie "przewinienie" zostalem wysmiany co jest moim zdaniem nieprzyzwoite. Wtedy odszedlem z gry informujac plemie i nie zdradzajac tajemnic Psych.
Z wyrazami szacunku
Zygmek101

PS:pOWODZENIA WSZYSTKIM :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Życzę powodzenia wszystkim:)


Choć i tak nie macie szans bo crazy Mysisko wygra wszystko XD
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Ale masz rację, nie mam prawa Was oceniać, gdyz czas, ktory mi dano byl na to zbyt krotki, a chwila niezbyt na to zyczliwa.
 

DeletedUser

Guest
No to co teraz spokojnie w nocy iść spać się wyspać, bo od następnych dni już będzie trzeba budziki nastawiać:)
 

DeletedUser

Guest
Witam, szukam plemienia. Jeśli chodzi o doświadczenie to gram od świata BETA. Weteran św. 1 po szybkie. Więcej PW.
Pozdrawiam
 

DeletedUser93204

Guest
Odezwało sie niewiniątko:D Już nie pamietasz jak sie straciłeś z BC, a po pewnym czasie było Cie widać na innych kontach wrogiej koalicji?;)
Śmiejesz sie z ludzi, a Twoje zachowanie było szczytem fra...., także zmień Sobie lepiej nick, bo hipokryzja cuchniesz z daleka...

Malpko idz byc blaznem i deffowka gdzie indziej ; ) tyle razy moglem Was pojexhac jak małe dzieci a mimo wszystko ratowało Was tylko zmienienie strony ;) mowie o 67 a jesli nie wiesz dlaczego brzydze sie i gardze tym calym BC to nie wypowiadaj sie nobku ;)
 

DeletedUser

Guest
Malpko idz byc blaznem i deffowka gdzie indziej ; ) tyle razy moglem Was pojexhac jak małe dzieci a mimo wszystko ratowało Was tylko zmienienie strony ;) mowie o 67 a jesli nie wiesz dlaczego brzydze sie i gardze tym calym BC to nie wypowiadaj sie nobku ;)



Dla mnie jesteś 0 i nie tylko dla mnie.
Wracasz do 67?
Wracasz do swiata na którym zostałes pojechany? ( Bo jak można nazwać gracza, którego plemie sie sypie, a on idzie do wroga?) Kiedy zostałes na lodzie zaczałeś szukać schronienia? Trafiłes do Wicków-dostałes szanse, bo tak by Cie już nie było... pozniej przygarneło Cie BC widzac w Tobie godnego gracza bo tak? Bo tak by Cie już nie było...
Dla mnie i dla wielu już wtedy zostałes pojechany...
Rada dwóch plemion dała Ci szanse... bo tak? bo tak by Cie już nie było... a Ty co? Zaczaleś z nimi gre na 75 i w końcowym rozrachunku znalazałeś sie u wroga... Tak robia zwykłe szuje co nie wiedza co to znaczy lojalność...

Wiesz co to znaczy zacząć z jednym składem i grac z nim do końca? nawet jakby to miała byc przegrana...ale do końca... Ty tego nie wiesz, nie dorosłeś do tego.


Mam nadzieje, że znajde sie blisko Ciebie na tym serwie, pokażesz mi jak mnie zjedziesz... nadzieje mam oczywiście.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser53577

Guest
Malpko idz byc blaznem i deffowka gdzie indziej ; ) tyle razy moglem Was pojexhac jak małe dzieci a mimo wszystko ratowało Was tylko zmienienie strony ;) mowie o 67 a jesli nie wiesz dlaczego brzydze sie i gardze tym calym BC to nie wypowiadaj sie nobku ;)


ty bys wszystkich pojechał tylko jakoś tak od słow do czynów to przejścia brakuje.
gardzisz BC, bo co ? bo ktoś ci pokazał jaki jestes? bo zostałeś ukarany za swoją bezmyślność i głupote ? dzieciaczku, ty nawet grać juz nie miałeś ;) treningi i treningi ;)...


Nie sądziłem, że uraz trwa do tej pory, ale chill, mało mnie to obchodzi, wręcz wcale :)

a co mnie to obchodzi czy ciebie to obchodzi czy nie :p
 

DeletedUser131652

Guest
Mam nadzieję że gra będzie owocna i przyjemna, tak jak było to kilka lat temu :)
 

DeletedUser93204

Guest
Dla mnie jesteś 0 i nie tylko dla mnie.
Wracasz do 67?
Wracasz do swiata na którym zostałes pojechany? ( Bo jak można nazwać gracza, którego plemie sie sypie, a on idzie do wroga?) Kiedy zostałes na lodzie zaczałeś szukać schronienia? Trafiłes do Wicków-dostałes szanse, bo tak by Cie już nie było... pozniej przygarneło Cie BC widzac w Tobie godnego gracza bo tak? Bo tak by Cie już nie było...
Dla mnie i dla wielu już wtedy zostałes pojechany...
Rada dwóch plemion dała Ci szanse... bo tak? bo tak by Cie już nie było... a Ty co? Zaczaleś z nimi gre na 75 i w końcowym rozrachunku znalazałeś sie u wroga... Tak robia zwykłe szuje co nie wiedza co to znaczy lojalność...

Wiesz co to znaczy zacząć z jednym składem i grac z nim do końca? nawet jakby to miała byc przegrana...ale do końca... Ty tego nie wiesz, nie dorosłeś do tego.


Mam nadzieje, że znajde sie blisko Ciebie na tym serwie, pokażesz mi jak mnie zjedziesz... nadzieje mam oczywiście.

Przygadał kocioł garnkowi ;) Gdyby nie wasza fuzja z Gata czy tam Gach juz by Was nie bylo xd jak Was klepy jechaly a co dopiero WiC czy BC ;) widac nadal nie wiesz o co ze mna chodzi a mimo wszystko malpko szczekasz ;) Takis kozak to wyslij mi w grze zaproszenie bym byl obok Ciebie ;) i jeszcze astrorybke mozesz zaprosic obpk siebie żeby było rowno ;)
 

DeletedUser183009

Guest
Czekamy już ma start światów. Zapowiada się ciekawa rozgrywka. :)
 

Prosze Ciebie

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
24
Ja tez zagram sobie dla zabawy :) Mam troche wolnego i goraczke takze nic tylko grac :) Zycze wszystkim udanej zabawy i jesli ktos mnie pamieta to zapraszam na PW :)
 

DeletedUser135247

Guest
Boże jak wy nudzicie. Włączcie im już ten świat, niech się wyżyją na pw, przynajmniej zadanie z samouczka zrobią :D


83 ssie jak każdy świat bez farm! Farmienie musi być! 82! A wy idźcie precz, szalikowcy flagowcy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry