Światy 82 i 83 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 82 i 83 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser161505

Guest
noi śliczne światy wielki + dla administracji.. Idealny świat na zakończenie mojej kariery ;D

Z tego co pamiętam świat 40 był bardzo powolny ale od początku była dość spora aktywność faktycznie. Ale czy w obecnych plemionach taka prędkość się sprawdzi ? To się okaże na szczęście mnie to mało interesuje bo świat 83 jest idealny <3

Serdecznie zapraszam do mojej ekipy są jeszcze miejsca.

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?110899-Drużyna-na-nowy-świat/page6
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie + dla administracji , ustawieni są naprawde dobre , a szczególnie ś 83 (Bez farmienia) który nas najbardziej interesował , teraz tylko czekać na start :)
 

DeletedUser173731

Guest
Pięknie :D Na 83 zagościmy ^^ Tym razem Administracja spisała się :]
 

DeletedUser

Guest
Ja czekam od świata 36 na podobny o owego i kościółka z prędkością 2 (morale, rycek+przedmioty, normalne wsparcie, wioski barby3k+koczownicze) chyba w życiu już się nie doczekam. Teraz zapanowała era premium, wszędzie wsparcia wojskowe do plemienia, jakieś ogarniczenia, brak farm - teraz liczą się tylko aktualizację. Brakuje tu zwykłych prostych światów jakich kiedyś było dużo.
 

DeletedUser163461

Guest
prędkość 0,5
prędkość jednostek 2
farmienie nieograniczone + wsparcie bez ograniczeń :O WWWOOOOOOOWwww
szybsze farmienie plus możliwość podstawiania świń zbyt szybko rozwijającym się sąsiadom :D nooo kocham was :D
 

DeletedUser152013

Guest
83 smakowicie wygląda :)

Na 82 po premke się skoczy ^^
 

DeletedUser161505

Guest
Na 82 świecie będzie górowało skracanie czasu budowy ;D

Wpadnę tam po pp ;D
 

DeletedUser181525

Guest
Ja niestety nie zagram;/ w obu światach wyłapałem po jednej wadzie która mnie zniechęca. 83 byłby idealny gdyby można było farmić... A 82 byłby super gdyby nie odstęp 200 ms-będzie klin na klinie. W 83 super opcją jest brak morali. Na każdym świecie musze się tłuc z noobkami przy moralach 40% co umówmy się jest bardzo irytujące.
 

DeletedUser181888

Guest
s83 jest fajny,prędkość 2,bez farmienia,technologia prosta,dla mnie idealny.

Mogę zagrać w jakieś ekipie ;)
 

DeletedUser

Guest
nie zamierzałem już wrócić do plemion , lecz ustawienia św. 83 są dla mnie tak idealne , że jednak zaryzykuje. Może coś z tego jeszcze wyjdzie :))
Wielkie brawa dla administracji tym razem , oba światy mają fajne ustawienia!
 

DeletedUser

Guest
Miałem już w to nie grać ale obok S83 nie bardzo mogę przejść obojętnie :) Wielki + za ten świat, na to właśnie czekałem :) Nawet te ms przeżyję :p
 

DeletedUser171533

Guest
Mistrz zawita z przyjemnością na s83 brak morali!! of stajl jeaa:D
 

DeletedUser180884

Guest
Witam świetne ustawienia:) bez flag nowego Pp bez odkryć itp pozdrawiam::D ktoś ciekawy zagra?
 

DeletedUser165803

Guest
Hmm oj s82 idealny dla farmerów :) cóż a s83 naprawdę fajny :) + za światy :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
ustawienia św. 83 są dla mnie idealne ,ale i św82 tez ciekawy.Gratki dla administracji się należą:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry