Światy 80 i 81 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 80 i 81 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser165803

Guest
Jakoś mi się światy nie podobają :) Strasznie nudnawo będzie na s81 według mnie :) Prędkość 1/1 z małym limitem farmienia. Powodzenia życzę :) Osobiście chyba łapie mnie stan podobny do emerytury plemiennej i wystarcza mi mój kochany s60 :)
 

DeletedUser168939

Guest
Jak dla mnie beznadziejnie :) Jak dla mnie ustawienia z 81 są dobre tlyko gdyby tam było "nieograniczone farmienie" a swiat 80 totalnie zmieniony :)
 

DeletedUser18304

Guest
Ehhh, a tak liczyłem na świat bez farmienia. :/
Już wieki temu zauważono, że światy bez nowych funkcji premium są na przemian: raz bez farmienia, raz z limitem. Ja liczę na świat bez limitu w końcu... ;)

Ciekawe, czy na ś80 tyle PP wyciągnę w 2 tygodnie, ile na ś78 mi się udało. :D
 

DeletedUser142529

Guest
s81 będzie strasznie wolny, 40 osob w plemieniu przy predkości 1? Świat na 4 lata, na te czasy to chyba za dużo ;)
 

DeletedUser181407

Guest
Oj nie przesadzajcie...
Za bardzo rozpusczeni jesteście,światy nie są najlepsze ale i nie najgorsze :)
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
S80.

Dodatkowe funkcje Premium i nieograniczone farmienie... tego jeszcze nie grano ;/ To będzie rzeź niewiniątek (czyt. osób grających bez dodatkowych funkcji Premium i z ograniczonym czasem na grę).
Jeżeli chodzi o styl to jest dobry.


S81.

Stary styl z prędkością 1 i stare warunki zwycięstwa? Mój Boże... Inno Games chce zniechęcić graczy do gry na światach bez dodatkowych funkcji Premium... Przecież to minimum 4 lata gry...
 

DeletedUser181407

Guest
Dokładnie :D
Ja nie pogardzę św.80 i dobrze że sa podobne ustawienia co do św. 78 :)
 

DeletedUser

Guest
Tyle osób tak narzeka i narzeka na te odkrycia. Aż chcę zobaczyć, jak chętnie grają na tym ś81 ;)

Dawno nie było tak, żeby żaden z 2 światów mi się nie podobał. Ale jednak.
 

DeletedUser168939

Guest
Cos czuje ze to taki tani chwyt na zachęcenie do gry na 80 świecie, żeby więcej zarobić :)

Gdyby administracji zależało na graczach a nie na $ to poświeciliby 2h na poczytanie forum czego oczekuja gracze, jake światy chcieliby zobaczyć i właśnie takie światy zostałyby wdrożone :)
 

DeletedUser181012

Guest
Świat 80 można wrzucić do kosza moim zdaniem :)
Jeżeli chodzi o 81, to wyjaśnijcie mi proszę, dlaczego będzie ograniczone farmienie? Skoro już idziecie "starym graczom" na rękę w tak dużym stopniu, to moglibyście dać nieograniczone i mielibyśmy w końcu normalną rozgrywkę.
 

DeletedUser

Guest
Jak zauważyłem te nowe światy, myślałem że będzie coś lepszego świat 80 totalna porażka, 81 też jakiś dobry nie jest ale być może tam zawitam, startuję jakaś dobra ekipa na 81? ;)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
S80.

Dodatkowe funkcje Premium i nieograniczone farmienie... tego jeszcze nie grano ;/

Wręcz przeciwnie, to NAJBARDZIEJ powszechny duet i najczęściej powtarzająca się konfiguracja... ostatni świat z funkcjami Premium i z farmieniem INNYM niż nieograniczone ruszył... w listopadzie 2012 roku (świat 6<cfaniak>.
 

DeletedUser

Guest
liczyłem że 80 zrobicie starym stylem i bez ograniczonego farmienia i 81 z ograniczonym lub bez ale żeby ograniczone farmienie a prędkość 1 no to to jest porażka
 

DeletedUser135841

Guest
Pewnie ustawienia nie ulegną zmianie ale gdyby była prędkość 1,8, morale-brak, farmienie - brak to zima szybko by zleciała ;)
 

DeletedUser168002

Guest
ojojoj słabiutkie te ustawienia , a myślałem że będzie jeden bez farmingu;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry