Światy 80 i 81 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moze i na dłuższa metę nie będzie w topce ale na początku mają wielką przewagę. Gram na Ś78 i widzę jak koszą teraz graczy. surki za pkt to katastrofa.
 

DeletedUser181759

Guest
Moze i na dłuższa metę nie będzie w topce ale na początku mają wielką przewagę. Gram na Ś78 i widzę jak koszą teraz graczy. surki za pkt to katastrofa.

Powiem tak. Niech sobie kupują te surowce :p Zarabia na tym firma, przez co nie będziemy mieli podwyżki by mieć konta premium tylko jest stała kwota.
A dla mnie przez pierwszy miesiąc gry żaden gracz nie liczy się w rankingu, zaczyna się przejmowanie wiosek i można już powoli zauważyć kto ma potencjał a kto nie. Kupowanie surowców jest problemem jedynie na początku gry, to tylko bardzo chwilowe. Znajdą się łosie którzy będą pakowali w surowce tyle punktów ile się da, i będą szpanowali top 20 mając kilka tysięcy pkt, ale to nawet fajny okres gry, można się pośmiać z tych graczy, kupowanie surowców nie zapewni im przetrwania w późniejszym okresie gry.
Można się pośmiać, jest wesoło, miną 2 miechy i zacznie się gra, gdzie nie uratuje ciebie nic jeżeli rzuci się na ciebie spora ilość graczy z wrogiego plemienia - jedynie sojusznicy bądź twoje własne doświadczenie cie uratuje, którego żaden gracz kupujący surke na pewno nie ma
 

DeletedUser168166

Guest
Dlatego uważam, że tego typu światy to tzw. "mniejsze zło". Mało kto na nich tak na serio gra, po 2-3 miesiącach gry ludzie kasują konta, bo już nikt surki nie skupuje, zostają Ci najlepsi oraz Ci najbogatsi, jeszcze przez jakiś miesiąc Ci bogaci będą mieli przewagę, potem ich przewaga będzie malała z każdym tygodniem aż w końcu po jakiś 4-5 miesiącach zostaną tylko najlepsi, taka jest moja prognoza. ~Wróżbita Eagler :D
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
603
szukam jeszcze kilku doświadczonych graczy do ekipy jak ktoś chętny to zapraszam na gg:18228514
 

DeletedUser181769

Guest
Hmm, pewnie już wszystko co powinno być w tym temacie napisane jest, więc pewnie podsumowanie zrobię :)
80 - za dużo tego wszystkiego i parcie na zarobek - masz kasę masz szansę - ci co kasy nie mają, mimo, że potrafią grać mogą nie przetrwać .
81 - :) morale - cudowne, 3 poziomy technologii - mniam, brak wszystkich udziwnień - mnie o to chodziło, limit farmienia - niechże będzie (trochę przyzwoitości się przyda), prędkość 1 cóż, może 1,6 nie było by głupie no i ochrona aż się prosi chociaż tydzień.

Więc chętnie spróbuję swoich umiejętności na s81
do zobaczenia :D
 

DeletedUser31667

Guest
kmic, dałoby radę zrobić ankietę dot. ustawień świata, przed startem 82/83?
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
603
pytanie do kmica na 81 będzie nowy samouczek? (bo jak bez to lipa będzie straszna)
 

DeletedUser168166

Guest
Nie no, właśnie super by było. Można by sobie przypomnieć jak to było kiedyś bez tych wszystkich questów.
 

DeletedUser

Guest
kmic, dałoby radę zrobić ankietę dot. ustawień świata, przed startem 82/83?

Popieram. Przydał by się taki świat żeby gracze w jakimś stopniu wybrali ustawienia, jeżeli coś by było już naprawdę przesadzone do administracja by to trochę do pracowała i by był świat miód malina :D
A że startuje pewnie duet to drugi już administracja sama sobie by wybrała jak tylko chce ;)
 

DeletedUser181769

Guest
Popieram. Przydał by się taki świat żeby gracze w jakimś stopniu wybrali ustawienia, jeżeli coś by było już naprawdę przesadzone do administracja by to trochę do pracowała i by był świat miód malina :D
A że startuje pewnie duet to drugi już administracja sama sobie by wybrała jak tylko chce ;)


Całkiem dobry pomysł :D
 

DeletedUser168166

Guest
Już nie mogę się doczekać śledzenia tematu: "Sytuacja na s81" i tych spin :p
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962

DeletedUser168166

Guest
Kmic, a może byś zaproponował InnoGames, by przywrócili to, że jak startowałeś później to miałeś już trochę eko rozbudowane? :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
powinna byc ankieta,co do ustawien na nowych swiatach,a nie to co jest teraz.Co raz gorsze swiaty wychodza,nikt nie chce juz grac.Powinniscie pomyslec o graczach i chociaz raz,zrobic cos dla nich.
 

DeletedUser

Guest
A jaki by to miało sens skoro wynik takiej ankiety można w ciemno przewidzieć przed jej otwarciem?
Pamiętam, że taką ankietę robiliśmy przed jednym ze Speciali. I po zebraniu wyników do kupy gracze twierdzili, że była to najgorsza możliwa konfiguracja... aż znalazłem :) http://forum.plemiona.pl/showthread.php?104594-Special-14-wybór-konfiguracji
A można by było zrobić tak jak ja pisałem, że jak gracze wygłosują coś w ankiecie to adminstracja trochę to ubarwi tak, aby świat był w miarę grywalny bo wiadomo że niektórych w ankiecie czasami trochę ponosi :D A drugi świat tak jak pisałem by był w 100% wybrany przez administrację i obie strony były by zadowolone ;)
Trochę lepszym pomysłem niż ankiety mogło by być też poproszenie graczy o jakieś rozwinięte opinie i przeanalizowanie, efekty raczej lepsze niż z ankiety :)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
pytanie do kmica na 81 będzie nowy samouczek? (bo jak bez to lipa będzie straszna)

Będzie. To już od dawna jest stały element gry, a nie parametr który możemy sobie włączać/wyłączać.

A można by było zrobić tak jak ja pisałem, że jak gracze wygłosują coś w ankiecie to adminstracja trochę to ubarwi tak, aby świat był w miarę grywalny...

Ale co tu można "ubarwić"? Skoro wiadomo, że w głosowaniu wyjdzie nieograniczone farmienie, wysyłanie wsparcia oraz surowców, rycerz z nowymi przedmiotami, nowe wioski koczownicze, monety i brak kościoła? I gdybyśmy dodali do głosowania prędkość, to wygrałaby najwyższa (bez względu na to czy byłoby to 1.6, 2 czy 10), tak samo jak z limitem członków plemienia...
Czyli prawdziwy świat-marzenie... po którym zaraz odezwałyby się głosy, że to bez sensu, bo to dla "no-lifów" i dla osób, którzy dzięki 20 zastępcom grają 24h na dobę i że "ta gra schodzi na psy, zróbcie wreszcie coś co GRACZE chcą a nie tylko wymyślacie głupoty" (tak, jestem przekonany, że gdyby ktoś nie doczytał że to efekt głosowania, to nie omieszkałby nas winić za to, że sobie takie beznadziejne konfiguracje tworzymy)...
 
Status
Zamknięty.
Do góry