Światy 78 i 79 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser180001

Guest
vip2out napisał:
No, zobaczymy jak to wszystko będzie. Łatwo nie będzie, to na pewno i to najbardziej mnie cieszy

Nigdy nie ma łatwo , no chyba , że ktoś trafi na okolice pełną barbarek i ma chęci do farmienia , ale jak czytam różne zdarzenia z innych światów to doświadczeni gracze max 2 barbary w kwadracie a niedoświadczony trafi 6-7 i nie wyfarmi tyle co doświadczony na nich.
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
Marcin! Jak mogleś takiego pro gracza odrzucić.. Tyle wygrać ...

Wrzuc ktos poradnik wlasnie co i jak xd

Ps, po wybudowaniu Piedestaluu radze wybudowac schowek i zmaksowac zeby nam Marsjanie surowcow nie kradli <beczy>


A tobie po co?:D Od czego masz w plemieniu top 1 s67 bez farmienia ?:p
 

DeletedUser177173

Guest
Nigdy nie ma łatwo , no chyba , że ktoś trafi na okolice pełną barbarek i ma chęci do farmienia , ale jak czytam różne zdarzenia z innych światów to doświadczeni gracze max 2 barbary w kwadracie a niedoświadczony trafi 6-7 i nie wyfarmi tyle co doświadczony na nich.

Na to może składać się wiele czynników. Bo przede wszystkim to trzeba umieć farmić i mieć czas na to farmienie.
A to, że trafiają się tacy gracze.. cóż na to poradzić, nie od razu jest się najlepszym.
 

DeletedUser

Guest
Najlepsze światy bez farmienia :D Przynajmniej dla mnie :)

~ Marcin - Ty mnie wszystkiego nie nauczysz hah xD
 

DeletedUser180001

Guest
vip2out napisał:
Na to może składać się wiele czynników. Bo przede wszystkim to trzeba umieć farmić i mieć czas na to farmienie.
A to, że trafiają się tacy gracze.. cóż na to poradzić, nie od razu jest się najlepszym.

Nie wiem czy grałeś na s76 ale popatrz na takiego KeymilLoveOrHate - nie trafiła im sie okolica i przegrali , a są w końcu dobrymi graczami , czasami po prostu sie nie trafi na okolice i cała gra załatwiona.
 

DeletedUser178307

Guest
Czas zaczynać przygotowania do podboju świata Musaraj ;3
 

DeletedUser

Guest
Jeśli ktoś ma ochotę zaprosić mnie do ekipy to chętnie przyjmę zapro :)

Grałem na 71 w S!P i w sumie tylko stamtąd można mnie kojarzyć- nick ,, niezle ziolko 1", nick zmienilem poniewaz na forum cos nie moglem wbic ;/
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
Jeśli ktoś ma ochotę zaprosić mnie do ekipy to chętnie przyjmę zapro :)

Grałem na 71 w S!P i w sumie tylko stamtąd można mnie kojarzyć- nick ,, niezle ziolko 1", nick zmienilem poniewaz na forum cos nie moglem wbic ;/


napisz mi na pw w grze i wskakuj do nas ;)
 

DeletedUser

Guest
Pingwinki się rozmnażają, Ciekawe czy będzie 50 ludzi tak jak mówiłem :D
 

DeletedUser

Guest
Czemu światy muszą startować o takich głupiutkich porach? Nie lepiej na 17/18 dać start. ;/
 

DeletedUser

Guest
w sumie to jeden ciort czy ktoś ma 4h przewagi nad tobą czy nie ^^ Potem wszystko się normuje .
 
Status
Zamknięty.
Do góry