Światy 78 i 79 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ja obecnie szukam plemienia i znalazłem plemię które powstało z graczy którzy grają na szybkich *GTB* ciekawe jak im będzie szło może do nich w stompie
 

DeletedUser

Guest
Zapowiada sie ze rywalizacja bedzie piękna, ciekawi mnie jeszcze kto zawita i jak wylecimy na mapie ;)
 

DeletedUser167856

Guest
Quality noob, darmówkarz i oszust widze sie podlizuje :) Nikt Cie nie weźmie, nie martw sie ;)
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
no miłe czasy bardzo dobry prowadzony SP! Marcin V

dzięki ale :
-pisałeś juz do mnie na pw w grze,skoro nie odpisałem to odpowiedź jest jansa
-nie umiesz napisać poprawnie nawet naszego skrótu-S!P
-grałeś na 77,znakomicie prowadzone przeze mnie?zdajesz sobie sprawę że moją gra jak i rządzenie na tamtym świecie ograniczyła się może do pierwszego miesiąca?a potem praktycznie mnie nie było?:>
 

DeletedUser150331

Guest
Mnie bardziej by ucieszyło gdyby ktoś podał link do jakiegoś fajnego i skutecznego poradnika na świat 79 :)

Przyznam się bez bicia że nie mam pojęcia jak gra ,co robić gdyż nie grałem nigdy na takim świecie na serio :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser177259

Guest
Piedestał buduj od razu :D Szybciej przedmioty znajdziesz hehe
 

DeletedUser

Guest
Marcin! Jak mogleś takiego pro gracza odrzucić.. Tyle wygrać ...

Wrzuc ktos poradnik wlasnie co i jak xd

Ps, po wybudowaniu Piedestaluu radze wybudowac schowek i zmaksowac zeby nam Marsjanie surowcow nie kradli <beczy>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
radzioboss napisał:
Piedestał buduj od razu Szybciej przedmioty znajdziesz hehe

Powodzenia , na rycka trzeba będzie czekać koło 6h więc jak ktoś ruszy o 14 to koło 20 już będzie miał.
Zobaczymy kto wyskoczy po 1 dniu (ja nie , bo nie da rady , ale może na 2-3 zobaczymy sie w rankingu)
 

DeletedUser

Guest
Mocno obstawiony świat - NY , HEG , Kartony , Elite i inne :p

bedzie rywalizacja mam nadzieje
 

DeletedUser

Guest
Hmmm... Ja też pewnie nie... Mogę się nawet o to założyć. Kto obstawia?;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser177173

Guest
Powodzenia , na rycka trzeba będzie czekać koło 6h więc jak ktoś ruszy o 14 to koło 20 już będzie miał.
Zobaczymy kto wyskoczy po 1 dniu (ja nie , bo nie da rady , ale może na 2-3 zobaczymy sie w rankingu)

Pierwszym dniem nie ma się co przejmować ;P
To, że pierwszego dnia, ktoś będzie w TOPce, nic nie znaczy ;D
 

DeletedUser180001

Guest
vip2out napisał:
Pierwszym dniem nie ma się co przejmować ;P
To, że pierwszego dnia, ktoś będzie w TOPce, nic nie znaczy ;D

To ja wiem , nie gram pierwszy raz w plemiona , nie chodziło mi o top 1 , ale coś koło top 100.
Wiadomo jak ktoś postawi ratusz na 3 , koszary , stajnie załóżmy o 15.10 a ktoś wbije o 21.20 takie budynki to będzie dalej , ale może trafi lepszą okolice i sie rozwinie.
 

DeletedUser

Guest
No mnie zastanawia tylko ułożenie plemion na ś79 tam będzie ciekawe :p
 

DeletedUser177173

Guest
Ja zaryzykuję i wystartuję troszkę później, wtedy powinno mi się to zredukować ze straconym czasem w postaci barbek.

No, zobaczymy jak to wszystko będzie. Łatwo nie będzie, to na pewno i to najbardziej mnie cieszy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry