Światy 78 i 79 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser159420

Guest
Nie widzę przeciwwskazań :)



Tylko pamiętaj, że to jest wymiana między graczami... a póki co wszyscy chcą wymieniać surowce na PP, zaś w drugą stronę liczba chętnych może być nieco inna. :)

czyli są funkcje pp - ułatwienie dla graczy z punktami premium
jest handlowanie za pp - ułatwienie dla graczy z punktami premium...
 

DeletedUser

Guest
Dla załozycieli plemion liczy sie tylko kasa kasa kasa także nas mają w dupie :)
 

DeletedUser153359

Guest
Ciekawostka.
Zgodnie z zapowiedziami funkcja wymiany surowce/PP została aktywowana na świecie 74.
Pół godziny po fakcie: widzę 86 ofert "dam surowce, przyjmę PP" i ani jednej skierowanej w drugą stronę. :)

Zdradze dlaczego bo jak tylko takowa oferta sie pojawila juz po 5 sekundach jej nie bylo ;) No chyba ze mozecie sprawdzac czy wogule takowa byla wystawiana
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
Co do HEGu to za pewne wbijamy na S79, tylko nie wiadomo jeszcze kiedy i jakim składem, dopiero zacznie się ściąganie graczy z emerytury. Fakt że będzie praktycznie cały trzon plemienia na czele z Draculą, Hamstahem czy resztą ekipy.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Co do HEGu to za pewne wbijamy na S79, tylko nie wiadomo jeszcze kiedy i jakim składem, dopiero zacznie się ściąganie graczy z emerytury. Fakt że będzie praktycznie cały trzon plemienia na czele z Draculą, Hamstahem czy resztą ekipy.

zapraszamy snip0r :)) bedzie ciekawie ;]
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Powodzenia snip0r i kolejnej wygranej na sw79,wiem od Draculi,ze ma zamiar startowac,pytal sie czy tez startuje,my juz nie jedynie,ze mozliwe na jubileuszowym sw100.
 

DeletedUser17207

Guest
Witam wszystkich.

A ja polubiłem flagi i będę się ich trzymał do tego bez limitu farmienia i bez ograniczeń w pomocy. Tak więc startuje na s78. Graczy którzy mnie kojarzą zapraszam do plemienia WPPP (liczba miejsc ograniczona)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Dla załozycieli plemion liczy sie tylko kasa kasa kasa także nas mają w dupie :)

Ależ skąd. Jeśli tylko zechcesz opłacić utrzymanie serwerów, dzierżawę łącz, hosting domen, pensje programistów i koszty funkcjonowanie firmy (od podatków przez wynagrodzenia po czynsze i rachunki za prąd) to będziemy mogli zrezygnować całkowicie z modułu Premium, albo udostępnić go wszystkim graczom za darmo.
A dopóki nie weźmiesz kosztów na swoje barki, to może pozwól łaskawie, by firma jednak szukała sposobów na swoje utrzymanie, dobrze?

Pozdrawiam
kmic
 

DeletedUser28547

Guest
tak narzekacie że plemiona robią się bardziej komercyjnie i dają więcej funkcji za kasę itp.
ale prawda jest taka że dalej utrzymują swój klimat dzięki 2 światom powstającym jednocześnie. nie ma drugiej takiej gry na rynku która dba o dobrą grywalność graczy i która chcę się utrzymać na rynku dłużej.
Pamiętajcie 2 światy - nie podoba wam się funkcje premium nie logujcie się na takim świecie - proste.

wszyscy będą chcieli zarobić pp więc tak naprawdę nikt ich nie zarobi :/
 

DeletedUser158309

Guest
I to co pisze Meisters jest szczerą prawdą. Inne gry np. wytwórni BIgPoint już są tylko i wyłącznie na funkcjach premium i dodatkach do kont za które czasami trzeba wybulić ~200 zł... A plemiona to jedyny taki ewenement gdzie naprawdę dbają o graczy. Puszczają 2 serwery za które trzeba zapłacić a to też nie są małe pieniądze. Więc doceńcie to co macie bo sami nie wiecie co posiadacie.. - Jak to mówi stare dobre przysłowie.
 

DeletedUser132779

Guest
internet nie znosi próżni. Jeżeli innogames rozwinie grę z premium do poziomu nieosiągalnego dla zwykłego gracza, światy będą praktycznie tylko opłacalne z premium etc, to będzie to strzał w stopę - powstanie inna gra i tam się ludzie przeniosą :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry