Światy 74 i 75 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jako niezbyt doświadczony gracz, spróbuję s74 :rolleyes:
Jakby był ktoś chętny do gry w plemieniu na s74 to zapraszam po zaproszenie do gry i do plemienia na PW.
 

DeletedUser

Guest
Booże.. 200ms odstępu, paczki, technologie.. masakra - jak dla mnie - nie do gry, ale pewnie troche ludzi wejdzie.. pytanie po co tak szybko nowe światy, skoro na s74 tak mało graczy..
 

DeletedUser

Guest
Światy nie są może idealne ale może być ciekawie :) Zobaczymy jak to będzie, powodzenia wszystkim startującym :)
 

kamilyes

Miecznik
Wynik reakcji
134
idealne ustawienia na 75 ;) wbijam! jeśli jest ktoś z dawnych znajomych pisać privki! :)
 

DeletedUser

Guest
Ustawienia całkiem całkiem, tylko pytanie czy nie za wcześnie?
 

DeletedUser

Guest
Zapowiada się apetycznie ;) Wystarczy tylko zorganizować skromną paczkę i zaczynamy ponownie :)
 

DeletedUser

Guest
ś74 taki sobie, 75 masakra...
Znowu się zawiodłem, brak wolnego handlu ;/
szkoda, że nie ma ustawień tak jak dawny ś25
 

DeletedUser162365

Guest
Ojj.. Myślę, że gra w wakacje mija się z celem :D

Do roboty a nie za plemiona !
 

DeletedUser161505

Guest
Fajny świat tylko szkoda, że mam pracę i nie będę mógł dać z siebie 100% może z copem jakimś czy za pomocą plemienia sobie jakoś poradzę ;pp

Ustawienia fajne gdyby nie te technologie a pałac 3 poziomowy hmmm ciekawie może być. Trzeba będzie rozważnie atakować bo jak kontra poleci to masę surowców w plecy.
 

DeletedUser

Guest
Startuję na S74 i tam spróbuję swoich sił :) Nieograniczone farmienie ^^ może być ciekawie :D Ale nauczony doświadczeniem nie skorzystam ze wstępnego logowania..
Zbiera się jakaś ekipa, która przygarnie gracza, który dopiero zaczyna swoją przygodę z plemionami i się uczy "ogarniać"? Jeśli ktoś ma jakąś propozycję to PW :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bardzo możliwe, że WAR MACHINE nam się reaktywuje :p
Lazander póki co wszedł na wstępne :)
 

Elcia21

Pikinier
Wynik reakcji
17
Hmmm. O ile pamiętam, to z paczkami było tak, że chodziło o łączną sumę pałaców.... więc jeżeli w 10 wioskach masz po pałacu na poziomie 1, to w 1 z tych wiosek możesz zrobić 10 grubasów. A nie max 3.

A światki ładne. Szkoda tylko ż emnie nie będzie jak się zaczną :( I wystartuję prawie msc później.
 

DeletedUser138730

Guest
W pierwszej startowej wiosce możesz zrobić tylko 3 grubych : ).
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
W pierwszej startowej wiosce możesz zrobić tylko 3 grubych : ).

... chyba że w międzyczasie przejmiesz jakąś inną wioskę i tam również wybudujesz pałac...
bo liczba szlachciców ograniczona jest w jeden sposób - liczbą posiadanych pałaców w całym swoim 'imperium'.
 
Status
Zamknięty.
Do góry