Światy 74 i 75 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser176006

Guest
dziękuję administracjo za fajne światy na wakacje , 75 szyty prawię na miarę, to wsparcie bez ograniczeń .... odstaje ;/ troszkę strach wystartować i mierzyć się z rzeszą deffowych kont, brata,dziadków, cioć i przyszłych wnuków, da się to zmienić, ktoś prócz mnie chciałby tej zmiany?

Popieram !
+ zmiana poziomów na proste ( zbadane/niezbadane ) i monety, choć najbardziej zadowoliłbym się zmianą wyżej wymienionego wsparcia.
 

DeletedUser170376

Guest
dziękuję administracjo za fajne światy na wakacje , 75 szyty prawie na miarę, to wsparcie bez ograniczeń .... odstaje ;/ troszkę strach wystartować i mierzyć się z rzeszą deffowych kont, brata,dziadków, cioć i przyszłych wnuków, da się to zmienić, ktoś prócz mnie chciałby tej zmiany?

No , + paczki , żeby były monety , bo to trochę zniechęca , max 3 szlachciców przy 1 wiosce ;/ I 2x więcej surków przy każdym szlachcicu ;/
 

DeletedUser170024

Guest
Nareszcie wszyscy sie doczekali tych nowych światów :)
 

DeletedUser

Guest
I może jeszcze frytki do tego?
A najlepiej to całą specyfikacje świata zmienić, bo każdemu coś nie pasuje?

Prawie wszystkie ustawienia ś75 to detale.
Jedyne co mnie niepokoi to brak ograniczenia w wysyłaniu defu.
Już widzę oczami wyobraźni te małe plemionka wyspecjalizowane w słaniu defu.

W sumie szkoda, że nie ma innego smaczka.
Można słać def gdzie tylko chcemy w pomocy, ale jeśli wioska docelowa nie jest z naszego plemienia to cóż... def automatycznie zawraca po osiągnięciu celu ;)

Wilk syty i owca cała.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser167001

Guest
Mniejsza o to :)

Narzekać nie będę...po części zostałem wysłuchany przez support ^^
Dziękuje za nowe światy, w imieniu mojej ekipy :)

No i co więcej dodać...do usłyszenia! :)
 

DeletedUser93204

Guest
Z wsparciem fajna sprawa, nie bede juz musial grywac nocek praktycznie dziekictenu ;)) chociaz te paczki i technologie mnie lekko zniechecily... limit ms 200 0.o czyli swiat dla takich nowicjuszy bo kto teraz nie sklinuje w 600 ms xd
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Kto chce monety zamiast paczek? Zapraszamy na światy 74, 73, 72, 71, 70... w ciągu 10 najnowszych światów paczki są po raz DRUGI... więc monety są dokładnie na 80% ostatnich światów... może starczy?

A 3-poziomowe technologie? Poprzednio były na świecie 65, otwartym niemal równo rok temu (bez 2 tygodni). Technologie proste także były dokładnie na 80% ostatnich 10 światów...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser165803

Guest
Hmm s74 dla mnie kaszana :p Odstępy 300ms :) Konia by szło nauczyć klinować takie coś. S75 fajny no i jako darma pewnie wbije ale poważny start to dopiero na jesień :)
 

DeletedUser125590

Guest
Ja pewnie wystartuję na świecie 75, bardzo mi się podoba.
Satynowa, a ta opcja wspracie wojskowe bez ograniczeń to przecież super sprawa. Trzeba tylko obrać inną technikę gry.
Nie chodzi już o te multikonta, bo te to na pewno administracja wykryje i zrobi porządek.Ta opcja podoba mi się z tego względu, że można się fajnie wbić w centrum wiosek wroga i wcześniej już obstawić wioskę:)

No pewnie że to wykryją - jak zawsze.. :haha:

I gra będzie znowu fair ^^

LITOŚCI .
 

DeletedUser93204

Guest
Kto chce monety zamiast paczek? Zapraszamy na światy 74, 73, 72, 71, 70... w ciągu 10 najnowszych światów paczki są po raz DRUGI... więc monety są dokładnie na 80% ostatnich światów... może starczy?

A 3-poziomowe technologie? Poprzednio były na świecie 65, otwartym niemal równo rok temu (bez 2 tygodni). Technologie proste także były dokładnie na 80% ostatnich 10 światów...

Bardziej chodziło mi o przyzwyczajenie do światów z monetami i technologiami prostymi ;) Gram w plemiona 6 lat, a swiat z paczkami. oraz z technologiami 3 bedzie moim pierwszym takim;)
 

DeletedUser170633

Guest
No no no....
Zapowiada się ciekawie :>

Nikomu nie da się dogodzić co do ustawień tego świata (75).
 

DeletedUser138730

Guest
świat 75, piękny, od dawna czekałem na taki ^^, paczuszki dodają tylko smaczku ;P.
 

-RachCiachCiach-

Szlachcic
Wynik reakcji
319
Ja pewnie wystartuję na świecie 75, bardzo mi się podoba.
Satynowa, a ta opcja wspracie wojskowe bez ograniczeń to przecież super sprawa. Trzeba tylko obrać inną technikę gry.
Nie chodzi już o te multikonta, bo te to na pewno administracja wykryje i zrobi porządek.Ta opcja podoba mi się z tego względu, że można się fajnie wbić w centrum wiosek wroga i wcześniej już obstawić wioskę:)

Z tym wykrywaniem to różnie bywa. Powiedziałbym, że słabo.
 

DeletedUser153359

Guest
pieknie swiat bez farmienia w starym stylu + wsparcia bez ograniczen - czyli to na co czekalem zapowiada sie ciekawie :)
 

-RachCiachCiach-

Szlachcic
Wynik reakcji
319
Świat 74 powinien być bez wstępnego logowania ze względu na nieograniczone farmienie. Wyszedł już raz taki świat, mianowicie s70 i co się okazało? Wstępne logowanie popsuło rozgrywkę ekipom.
 

DeletedUser

Guest
mam pytanie - wytłumaczy mi ktoś ocb z tymi paczkami? nigdy nie grałem na św z paczkami i nie wiem jak to działa , a nigdzie nie mogłem nic na ich temat wyszukać - jeśli gdzieś był temat o nich to poprosze o linka.

Paczka – tak nazywa się ilość surowców wymaganych do złożenia w Pałacu, aby wyprodukować kolejnego Szlachcica. Paczki składane są jedynie w światach, na których obowiązuje tzw. "stary styl".

1 paczka = 28.000, 30.000, 25.000.

Dracula11
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser177172

Guest
paczki-masz 3 poziomy pałacu w pierszej wiosce możesz mieć max 3 szlachciców i tak dalej:D
 

DeletedUser172570

Guest
Jak gdzieś jest miejsce to chętnie dołączę do w miarę ogarniętej ekipy.


Doświadczenie jakieś tam mam ;]
 

DeletedUser176001

Guest
Ja chyba zaczne gre na 74 bo mniej dobrych ekip tam bedzie a Ja sie skupiam głównie na 74
 
Status
Zamknięty.
Do góry