Światy 70 i 71 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser155723

Guest
Siemka jest tu ktoś może ze świata 19 bo chcę reaktywować plemię EPS czyli inaczej Ekipe Papy Smerfa?

Pisać na pw kto jest chętny :D

Pozdrawiam
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
to samo co @up :)

nawet na jednym zdjeli ten nieszczesny limit czlonkow...
 

DeletedUser7845

Guest
Czy na 71 świecie w którymś dniu gry zostanie włączony wybór kierunku, czy dożywotnio losowo będzie? ( oczywiście wyłączając wstępne logowanie )
 

DeletedUser7845

Guest
Dla tych którzy nie mają możliwości wystartować od razu, a chcą zagrać ze znajomymi?
 

DeletedUser155723

Guest
szkoda że na 70 nie ma ograniczeń do miejsc w plemieniu bo masówki się tworzą
 

DeletedUser

Guest
71 FAJNY SWiat i fajne ekipy.Wie ktos moze o ktorej swiat ruszyl 70 wczoraj??
 

DeletedUser169171

Guest
Uff bez farmienia to co lubię ,niezle się zaczyna zobaczymy ,jak zwykle dużo osób gada a potem po tyg skonczy:)
 

DeletedUser155947

Guest
Chciałbym tylko dopowiedzieć, że o starcie Miśków nic nie wiem. Nie zaśmiecajmy tematu głupimi spekulacjami.

Farmienie kusi... :)
 

DeletedUser

Guest
na 70św jest już ekipa taka jak terror. Szkoda że dużo masówek. Widocznie redbule od razu bd królować
 

DeletedUser164037

Guest
Mam pytanie odnośnie milisekund. Komendy: brak milisekund oznacza, że rozkazy wchodzą wg kolejności wysłania, czy możliwe jest normalne wbicie klina (nie chłopami), tylko że milisekundy po prostu nie są widoczne?
 

DeletedUser

Guest
Dwa bardzo ciekawe światy, jeden lepszy od drugiego. :)
Dodatkowe funkcje premium na s70 w połączeniu z nieograniczonym farmieniem są super. Kto tego nie widzi po tylu miesiącach, może niech da sobie spokój z graniem, zamiast pisać bzdety. ;) Flagi mogą sprawić trochę kłopotu dla takich ludzi jak np. ja, którzy chcieliby wrócić do gry po ponad połowie roku, ale da się też to spokojnie ogarnąć. :)

Ukłony dla administracji. Może nawet na to s70 się skuszę ;)


ps. Co do klinów na światach bez ms. Grałem na kilku takich światach, w tym na eksperymentalnym Specialu, kiedy to wprowadzali - klinów wbić się nie da, jeżeli ktoś odpowiednio wyśle wojska.
 

DeletedUser164037

Guest
Odpowiednio wyśle wojska, czyli na ta samą sekundę wszystkie ataki?

BTW Skąd ja Cię znam, hmm nie mogę sobie przypomnieć xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry