Światy 70 i 71 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser7845

Guest
Ponawiam pytanie i prosze o odpowiedź ludzi zorientowanych:

Czy na 71 świecie w którymś dniu gry zostanie włączony wybór kierunku, czy dożywotnio losowo będzie? ( oczywiście wyłączając wstępne logowanie )
 

DeletedUser

Guest
Ja zawsze myslałem, że wstępne logowanie wyklucza wybór kierunku, bo wtedy zapraszasz kolegów i jesteście w niedalekiej odległości od siebie i kierunek jest zbyteczny, ale mogę się mylić.
 

DeletedUser128813

Guest
Ponawiam pytanie i prosze o odpowiedź ludzi zorientowanych:

Czy na 71 świecie w którymś dniu gry zostanie włączony wybór kierunku, czy dożywotnio losowo będzie? ( oczywiście wyłączając wstępne logowanie )

wychodzi na to, że "dożywotnio" będzie losowo. gdy w którymś dniu gry miał zostać włączony wybór kierunku, to było to napisane w ustawieniach. tym razem nie ma o tym wzmianki, czyli pozostanie losowo.
 

DeletedUser128813

Guest
urodzony, ale jemu chodzi o sytuację, gdy ktoś loguje się już po zakończeniu wstępnego logowania.
 

DeletedUser155947

Guest
Ponawiam pytanie i prosze o odpowiedź ludzi zorientowanych:

Czy na 71 świecie w którymś dniu gry zostanie włączony wybór kierunku, czy dożywotnio losowo będzie? ( oczywiście wyłączając wstępne logowanie )

Skoro nie ma takiej informacji to nie będzie - chyba jasne.
 

DeletedUser

Guest

pare osób rozmawiało już z nimi ;) i przytoczę słowa co odpisali ;
na drugi dzień, już połowa graczy zniknie, tak samo zapytałem o plagiat m.in LDG- odpisał żałożyciel ;

boberek 102 16.02.13 13:12
dlaczego dajesz nazwe ldg, jeśli to plagiat ?

super432 16.02.13 13:37
bo tej nazwy nie będzie

boberek 102 16.02.13 14:05
chcesz zwerbować ludzi, myśląc, ze sie nabierą, że to ldg z św 56bis?

super432 16.02.13 14:08
ale jest wiele takich plemion co mają taką nazwę na kilku światach ta nazwa jest

Takie masówki co robią się, znikną w ciągu tygodnia ;)
 

DeletedUser152013

Guest
Ha , dobry jest ; )

Tu się z Tobą zgodzę .
Już widzę karczme tam , albo dział pomoc/ataki . 500 graczy spamujących ; )
 

DeletedUser

Guest
byłem w wielu plemionach. Ale 600osób to jeszcze nie widziałem. Spam niech i będzie, a radnych to ilu będą mieli 100 ? Będą top 1na starcie a potem ? A potem zacznie sie to co zwykle, pakty prośby itp by ich nie atakować. Na razie widzę już pare ciekawych ekip, ktöre powalcza m.in z nami tzn z redbulami. Chodz do nas doszlo ok 20osób z innych światów. Ale i tak jest ta 30która świat wygrala.
 

Ergon7

Chłop
Wynik reakcji
2
Jak to jest z zaproszeniami do plemienia? Czy może być tak, że członków jednego plemienia rozrzuci po kilku kontynentach? Chodzi o to, że każda osoba może przyjąć zaproszenie tylko od jednego gracza i tutaj nasuwa się pytanie Czy jeśli nie przyjmę zaproszenia od kolegi, bo już jedno przyjąłem ale będziemy w tym samym plemieniu to będziemy obok siebie czy nie? :|
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli tamta osoba zostanie zaproszona przez tego samego gracza co ty to tak bedziecie kolo siebie.. Lecz moze was wywalic pare pol od siebie ;d
 

DeletedUser160438

Guest
Wole poczekać aż świat ochłonie i ukształtują się w miarę stabilne plemiona. Wtedy chętnie z jakimś pogram dla zabawy.
 

Ergon7

Chłop
Wynik reakcji
2
Ale jeśli nie będzie zaproszona przez tą samą osobę co ja a będziemy razem w plemieniu?
Plemienia chyba nie powinno roznieść po całym świecie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry