Światy 70 i 71 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser169300

Guest
CZemu s71 Prędkość jednostek 0,5 nie można zrobić 1,2
 

DeletedUser161685

Guest
Ehh :/
Z jednej strony milisekundy i brak ograniczeń w wysyłaniu deffa. Z drugiej strony brak farmienia. ;D
Chyba nie dla mnie te światy :p
 

DeletedUser

Guest
Z góry przepraszam ,ale nie chce mi się wszystkiego czytać ,przestałem w to grać dwa lata temu ,ale widzę kilka niejasności ,konto premium zawsze miało tylko ułatwiać grę ,a nie dawać większe przywileje. Zauważyłem ,że są jakieś redukcje kosztów za konto premium ,czy dobrze mi się to wydaje? Co to są te flagi? Brak farmienia ,lub to nieograniczone ,tego trochę nie rozumiem ,o co z tym chodzi?
Z góry dziękuje za odpowiedzi na moje pytania...
 

DeletedUser161685

Guest
Brak farmienia - po prostu, gdy wysyłasz wojsko na jakąś wioskę nie ma łupu. W przypadku ograniczonego farmienia masz limit, którego nie możesz przekroczyć przy farmieniu.
Flagi dają Ci nowe udogodnienia. Flagi zdobywasz za pokonanych przeciwników, odznaczenia itp. Dostajesz np. +4% do obrony lub ataku. Obniżenie kosztu monet , wydobycie surowców itp.
Tutaj nie ma dużo do wyjaśnienia. Wystartuj sobie na chwilę chociaż na tych flagach i wszystko ogarniesz.
Niestety, na punktach premium plemiona zarabiają i tyle. Przy tych udogodnieniach możesz np. za punkty premium skrócić czas budowy.
Może mało zrozumiałe, w skrócie, ale mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem :)
 

DeletedUser

Guest
cóż.. czasu jak na lekarstwo, ale gdy widzę ustawienia świata 71.. ^^

Do zobaczenia, Panowie i Panie :)
 

DeletedUser

Guest
Hmm świat 71, limit członków 80, może w końcu nie będe widział "familiady" na plemionach ;] i te brak morali <3 ahh
 

DeletedUser

Guest
redbul to słaba ekipa ?
Dziś się dowiedziałem że i dreams z 53św wbija takze na 70. Ale ja zostaję z redbulami. Anonym, czemu cie nie ma u nas jeszcze?

znając życie - będą przodować, nie wiem czy na świat z tym premiumowym wymysłem przybędzie godna ich składowi grupa ;)

Grunt że na 71 będzie sporo dobrego ludu ^^
 

DeletedUser160438

Guest
O Polska cała. Gra się tak jakie są ustawienia. Każdy by chciał by były pod niego, ale nie ma tak dobrze. Też mam swoje preferencje, ale wejdę później na nowe światy by sobie popykać dla rozrywki. Jak mi się nie spodoba to usunę konto i tyle. I nie oszukujmy się. Najwięcej na każdym świecie zależy od dyplo. Kto z kim się dogada i na kogo uderzy. Można być pro czy tez nie, ale to gra zespołowa i liczy się całość. Za pół roku połowy z graczy i plemion na serwie już nie będzie. Taka kolej rzeczy.
 

DeletedUser173818

Guest
Narzekacie na te ustawienia. Na jednym ze światów musiały być dodatkowe opcje premium (widocznie teraz tak będzie zawsze, z czegoś muszą zarabiać), a nie mogły być na świcie bez farmienia, ponieważ tam dawałyby za duży bonus i gracze płacący mieliby baardzo dużą przewagę. Natomiast na świecie z nieograniczonym farmieniem mogę być dodatkowe opcje, ponieważ tak dobry gracz nawet z płacącymi sobie poradzi. Wszystko.
 

DeletedUser77067

Guest
Dobrze jest w miare, pogram z kolegami na 70 i zobaczymy ;p
 

DeletedUser128813

Guest
Eh, kilka miesiący odwyku na nic się chyba zdało.. muszą mnie kusić tym światem bez farmienia:) Ustawienia na 71. są, jak dla mnie świetne (no może poza tymi odkryciami cywilizacji, ale to już pikuś). Zobaczę, czy moja słaba silna wola da sobie z tym radę:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser151456

Guest
Cześć, ja tylko tak na chwilkę bo trochę już nie grałem.
Ale nie rozumiem jednego "Nowe funkcje Premium: tak" ? Surowce za Premkę ? Banalne, Tutaj już nie liczą się umiejętności tylko kto ile ma w kieszeni ? Wszystko w zasadzie sie do tego sprowadza , Proponuję administracji jeszcze ustanowić `Płatne Logowanie` bo z tego co wiem skrypt farmingu został wycofany, i również trzeba płacić AF czy coś w ten deseń.
 

DeletedUser167001

Guest
Cześć, ja tylko tak na chwilkę bo trochę już nie grałem.
Ale nie rozumiem jednego "Nowe funkcje Premium: tak" ? Surowce za Premkę ? Banalne, Tutaj już nie liczą się umiejętności tylko kto ile ma w kieszeni ? Wszystko w zasadzie sie do tego sprowadza , Proponuję administracji jeszcze ustanowić `Płatne Logowanie` bo z tego co wiem skrypt farmingu został wycofany, i również trzeba płacić AF czy coś w ten deseń.

Ale te surowce i tak dużo nie pomagają...
Także funkcje PP to tylko dodatek :)
W późniejszej fazie gry nie mają żadnego znaczenia :p

Grasz na nowych światach?
 

DeletedUser167001

Guest
Wbija :)

Miśki!
Ekipa Poxopa i Jacka
Ekipa Loopstera
Ekipa Beczki
Ekipa Limmitowanego Członka
Ekipa Happy Player`a
OGIEŃ
S!P może...:D

:D
Tyle na razie naliczyłem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser151456

Guest
Byłbym bardzo wdzięczny jeśli jakiś 'przechodzień' mógłby mnie wtajemniczyć kto ogarnięty rusza tutaj z ekipą, chętnie się dołącze.
Bez spin 4fun
 
Status
Zamknięty.
Do góry