Światy 68 i 69 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 68 i 69 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganie pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser127066

Guest
No to dowaliliście... W jakim wątku na forum/FB były opisywane tego typu ustawienia? Ten pierwszy świat to rozumiem, miks, ale drugi? Znowu gracze proszą o jedno a dostają coś zupełnie innego...
 

DeletedUser157137

Guest
Jak stary styl to swiat z nieograniczonym farmieniem. 68 jest z limitem dla chetnych... Reszte mozna przebolec.. no + te Morale tez nie fajne tylko w stosunku punktowym. Te dwie rzeczy zmienic na 69 i piekny swiat na pieknej liczbie <3 :p
 

DeletedUser142069

Guest
Tragedia.
Świat 68 - Flagi, nowe funkcje premium... No cóż, może niektórzy to lubią, ale na pewno nie ja.
Świat 69 - 10 technologii, ograniczenie do 40 (!!!!!) graczy w plemieniu?! I identyczny limit farmienia co na s68 - po co wypuszczać 2 światy z takim samym limitem? Czy to naprawdę jest tak bolesne dla Was wypuścić świat bez limitu? Czy naprawdę nie może być tak, by faktycznie mieć wybór?... I wszędzie te morale. Kiedy był jakiś świat bez nich? Ostatni to chyba 51... Raz na 20 światów można by wypuścić świat bez tej opcji, no nie?

Spodziewałem się czegoś lepszego :(.
 

DeletedUser157137

Guest
Zwlaszcza ze jak administracja zauwazyla ta magiczna liczbe 69 <3
 

DeletedUser161533

Guest
Tragedia.
Świat 68 - Flagi, nowe funkcje premium... No cóż, może niektórzy to lubią, ale na pewno nie ja.
Świat 69 - 10 technologii, ograniczenie do 40 (!!!!!) graczy w plemieniu?! I identyczny limit farmienia co na s68 - po co wypuszczać 2 światy z takim samym limitem? Czy to naprawdę jest tak bolesne dla Was wypuścić świat bez limitu? Czy naprawdę nie może być tak, by faktycznie mieć wybór?... I wszędzie te morale. Kiedy był jakiś świat bez nich? Ostatni to chyba 51... Raz na 20 światów można by wypuścić świat bez tej opcji, no nie?

Spodziewałem się czegoś lepszego :(.
Zgadzam się.Limit 700k...Przy paczkach i kosztach ich ponoszenia, czy nieudanej akcji..:)..
 

DeletedUser142069

Guest
No już widzę s69 :). A niech się komuś zdarzy nie dopilnować wioski gdzie ma grubasy, tak na etapie 100 wiosek... I niech jakiś typ wbije Ci do wioski 500lk i uwali 4 grubasy... i 500 paczek (45kk surki) czart poniósł... Przy limicie 700k masz już po grze :).
 

DeletedUser

Guest
Pojawie sie chyba na swiecie 69 ;- )) , Minusami sa Limit farmienia oraz czlonkowie plemienia nie lepiej bylo dac np 50 czlonkow i 40 do topki jak zawsze ; oooo
 

DeletedUser49114

Guest
A nie można wypuścić świata gdzie nie bedzie limitu farmienia i będzie można wysyłać pomoc do wszystkich? Co z sojusznikami helou?
 

DeletedUser157137

Guest
ogranicza sie ilosc czlonkow mimo iz def jest poza plemie , przeciwnie jak na swiecie 68.. nie zrozumiale jest to dla mnie.
 

DeletedUser

Guest
Jak stary styl to swiat z nieograniczonym farmieniem. 68 jest z limitem dla chetnych... Reszte mozna przebolec.. no + te Morale tez nie fajne tylko w stosunku punktowym. Te dwie rzeczy zmienic na 69 i piekny swiat na pieknej liczbie <3 :p

Popieram brak limitu farmienia powinien być skoro ma być to po staremu :)
 

DeletedUser167014

Guest
Moim zdaniem oba światy są słabe. Nie startuję na żadnym z nich.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Zwróćcie uwagę, że jak chcecie startować ekipą na 69, to poczekać trzeba do drugiego dnia na wybór kierunku.
 

DeletedUser

Guest
Osobiście skuszę się na s69 choć te 10 technologi to lekka przesada (góra 3 to max).
 
Status
Zamknięty.
Do góry