Światy 66 i 67 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 66 i 67 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganie pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser

Guest
Witam Wszystkich i pozdrawiam tych, którzy na nich zagrają ;) Z pewnością wystartuję na s67.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser163071

Guest
zaloguje się na ś 67 bo są idealne dla mnie ustawienia ale nie pogram za dużo bo brak czasu :) ale ogólnie obydwa światy mają fajne ustawienia :)
 

DeletedUser169212

Guest
Super. Akurat zacząłem na 65 miedzynarodowych, a tutaj wyszedł identyczny na PL...
ARMAGEDON!
 

DeletedUser169171

Guest
No postaram się zagrać ale jak długo :)
Będą jakieś ekipy ? ? ?
 

DeletedUser48061

Guest
A kiedy będzie Świat 68? Bo ani jeden ani drugi jakoś nie przypadł do gustu. Zróbcie jakiś na wzór S9
 

DeletedUser169171

Guest
Ciągle te nowe światy ,pograją miesiąc ci wielcy topowicze i czekają na następny żenada.... :]
 

DeletedUser

Guest
hah.. co feil.. Polish Team czeba czy nie czeba ;]

no nic ja na 67 wbije ;3
 

DeletedUser169039

Guest
świat 66 startujemy ;') szkoda ze flagi i funkcje premium ale coż gramy:)
 

DeletedUser

Guest
Jak grać, to tylko na s67, na 66 każdy może sobie kupić ulepszenia, takie jak szybsze budowanie budynków, a ja nie lubię jak wypacza się wyniki gry, trzeba brać pod uwagę, że w tą grę nie grają miliarderzy, tylko w większości dzieci, a skąd one mają brać forsę na to? Jeszcze żeby ta kasa została w Polsce, a to idzie prosto do Niemiec, wspierając obcy kapitał. TYLKO s67, stanowcze nie dla ustawień s66!
 

DeletedUser

Guest
67 to mój świat, zwłaszcza po 59 bo brakuje częściej światów bez farmienia, ale te milisekundy są beznadziejne ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry