Światy 201 i 202 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
42
View attachment 64415
I jak normalnie można poklikać w budyneczki jak 3 dni przed startem już szukają darmowych komend
Dawno nie grałem i chciałem z kimś poklikać, bo solo nie mam czasu grać i trochę za późno sobie to uświadomiłem...ale do rzeczy. Przeglądałem sobie nicki na wstępnym i szukałem tych, których dobrze zapamiętałem. Trafiłem na dwa, ale ze skutecznością 50%, bo ze spoko gościa jakim byłeś stałeś się pośmiewiskiem forum z tego co widzę, przesiaknales gównem tej gry i próbujesz zabłysnąć wśród wirtualnych kolegów, ale patrząc na ilość lajków ci nie wyszło. Powodzenia :)
 

DlaCzemuu

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.041
Dawno nie grałem i chciałem z kimś poklikać, bo solo nie mam czasu grać i trochę za późno sobie to uświadomiłem...ale do rzeczy. Przeglądałem sobie nicki na wstępnym i szukałem tych, których dobrze zapamiętałem. Trafiłem na dwa, ale ze skutecznością 50%, bo ze spoko gościa jakim byłeś stałeś się pośmiewiskiem forum z tego co widzę, przesiaknales gównem tej gry i próbujesz zabłysnąć wśród wirtualnych kolegów, ale patrząc na ilość lajków ci nie wyszło. Powodzenia :)
Wybacz mi mój drogi, nie wiedziałem, ze grasz pod innym nickiem niż Cię pamiętam :(

PRZEPRASZAM BARDZO !
 

LordSiekier

Miecznik
Wynik reakcji
102
Siema, szukam aktywnych zadziornych wojowników

Stworzyłem plemię PS!! Psycha sitting, wystartujemy, wybierzemy lokalizację i wylądujemy po tygodniu około w jakimś miejscu

W plemieniu mega nacisk na rozbieranie warzyw i organizowanie akcji.

Zapraszam, przyda się z 10 chłopa z rękami :D
 
Wynik reakcji
1.840
Ludzie przestańcie się zgłaszać do tego plemienia na 201, bo muszę przyjmować wszystkich jak leci, a ktoś te surowce za PP-ki ma skupować.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.029
Światy wystartowały!
Życzymy udanej zabawy i zapraszamy do dyskusji w dedykowanych im działach forum oraz na kanałach Discord.
 
Status
Zamknięty.
Do góry