Światy 187 i 188 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
Startuje jakaś konkretna ekipa i szuka osoby ?
nieaktualne już
 
Ostatnia edycja:

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
630
Pograłbym gdzieś na 188, jak jakieś ciekawe plemię gra to priv:)
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.247
Prędkość świata 1 przy 40 osobach zamykających świat...
daleko nie trzeba szukać bo na s180 zmagamy się z taką prędkością przy aż 80 zmrożonych graczach. Efekt? Serwer stoi już rok i etap w którym jesteśmy można nazwać połową. Aktualnie każde z plemion na papierze posiada średnio po 50 graczy, z czego aktywnych jest jeszcze spokojnie połowa tego.
Śmiem twierdzić, że jeszcze z rok zleci zanim ujrzymy koniec tamtego świata.
Tutaj natomiast po paru tygodniach składy zaczną się okrajać do 20-30 graczy co spowoduje łańcuch demotywujący dla pozostałej części, aż niewykluczone nie pozostanie komu grać. Ta garstka śmiałków mimo chęci nie będzie posiadała w swoich rękach siły aby przepychać teren. Taki serwer grozi niedokończeniem przez żadną ze stron, a przynajmniej ciągnący się nawet latami.
Jedynym ratunkiem w tej sytuacji jest start/wyklarowanie się mocnych ekip z początku i to za pomocą funkcji przenoszenia. Szybka dominacja na start, potem jeszcze rekrutacja - może sprawnie zamknąć temat. Jednakże próżno szukać rokujących plemion skoro raczej wszystkie są już zaangażowane na poprzednich światach.
A co złego jest w długim serwerze raz na jakiś czas? Od 150 tylko 152 trwał dłużej niż pół roku. Poza tym tamten świat powinny wygrać Kartony w kilka miesięcy bo wbili na 3 człony i byli jedyną ekipą. Co zawiodło to nie wiem bo zrezygnowałem z gry tam po godzinie, ale patrząc na to kto został to same tryhardy i randomy, nic dziwnego, że nie chce się połowie graczy grać jak nie ma kto atmosfery ciągnąć
Trochę więcej było tych światów po 150, gdzie rozstrzygnięcie nie było znane w ciągu pół roku lub krócej. Tam gdzie graliśmy my, zawsze było to wiadome dopiero po około 10 miesiącach gry - 154, 173, gdzie były to światy skrajnie różne, jeśli chodzi o liczbę wiosek (30k vs 80k) i ustawienia (prędkość, bezgiełda vs giełda).

Może i dłuższe światy są bardziej wykańczające, ale przynajmniej są bardziej satysfakcjonujące i ciekawsze, niż zwycięska koalicja 4 plemion po 3 miesiącach gry, czy poddanie się jednej ze stron po dwóch akcjach. Jak dla mnie więcej zależy od sposobu gry plemion, który na danym świecie wystartowały, a nie samych ustawień (chyba, że są zupełnie skrajne, np. uniwersytety).
 

WarriorLFK

Chłop
Wynik reakcji
0
Wracam do gry po jakimś czasie (grałem na światach 25, 88, 104, 138 i jeszcze kilku) i zastanawiam się nad startem na świecie 187. Ktoś może mi powiedzieć jak bardzo wieża strażnicza wpływa na rozgrywkę? Chyba tylko to mnie zniechęca do wzięcia udziału w tym świecie.
 

Sartoxess

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
829
Witam ponownie graczy, szukam ogarniętego coopa który ma sporo czasu na plemionach.
Moje CV wygląda następująco
Mam obsesję na punkcie farmienia i zbierania w 2 tygodnie potrafię nastukać 1000 lk w 2 tygodnie na razy 1. Teraz bym zrobił raczej mniej bo bez coopa to już tego nie ogarnę co na 180 św
Gram aktualnie na 186 świecie ale tam moja przygoda powoli raczej będzie dobiegała końca.
Jestem pierdolnięty na punkcie statystyków jeśli chodzi o dzienne.
Zostało 2 dni do nowego świata, i chce aby ktoś mnie przygarnął:)

Dokładnie w 13 dni zrobię 1000 lk, pewnie inni zrobią jeszcze wiecej dodałem po prostu do mojego CV
 
Ostatnia edycja:

damian1819

Miecznik
Wynik reakcji
49
Ja od paru światów jestem zdziwiony jak dobre ustawienia są puszczane. Dla każdego coś dobrego. Aż chciało by się wbić na któryś świat. Szcun i powodzonka wszystkim
 

Osssi

Łucznik
Wynik reakcji
1.581
Akurat HDK biorę na truskawkach to wbije poklikac póki łykendu nie poczuję
 
Status
Zamknięty.
Do góry