Światy 183 i 184 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Speed klasycznie na świat bez nikogo
O starcie postanowiłem niespodziewanie w dzień ogłoszenia ustawień. Słysząc że ma grać jazda , pieski, puki i witam a że jak zwykle ekipy rezygnują ze startu ze względu na ustawienia to już nie moja wina. Zresztą teraz widzę że same światy bez poziomu bo nawet bez farmy 182 ma tylko pedalsy z konkretnych ekip . A więc zostaje nam chyba czekać do 200 na jakiś fajny i już pewnie ostatni świat wielu ekip
 
Wynik reakcji
356
O starcie postanowiłem niespodziewanie w dzień ogłoszenia ustawień. Słysząc że ma grać jazda , pieski, puki i witam a że jak zwykle ekipy rezygnują ze startu ze względu na ustawienia to już nie moja wina. Zresztą teraz widzę że same światy bez poziomu bo nawet bez farmy 182 ma tylko pedalsy z konkretnych ekip . A więc zostaje nam chyba czekać do 200 na jakiś fajny i już pewnie ostatni świat wielu ekip
Wystarczy przełożyć start o 2-3 miesiące i spotkacie się z tymi większymi ekipami, przy okazji świat będzie ciekawszy :)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Jesteś pewien że te ekipy wystartują ? Czy znowu nie przełożą startu. Ja przeczuwam że będzie świat bez wstępnego logowania bądź z zamkniętymi ekipami po 60 dniach i kolejne ekipy się wykrusza i będą czekać do lutego. A ja najwięcej czasu mam od listopada do marca i speed na przestrzeni kilku lat zawsze rusza październik -grudzien. I. Z tego co pamiętam 100,133 Classicu miały pozio całkiem niezły :)
 

Deleted User - 8687748

Guest
O starcie postanowiłem niespodziewanie w dzień ogłoszenia ustawień. Słysząc że ma grać jazda , pieski, puki i witam a że jak zwykle ekipy rezygnują ze startu ze względu na ustawienia to już nie moja wina. Zresztą teraz widzę że same światy bez poziomu bo nawet bez farmy 182 ma tylko pedalsy z konkretnych ekip . A więc zostaje nam chyba czekać do 200 na jakiś fajny i już pewnie ostatni świat wielu ekip
Nie wiem o jakich Witam piszesz, ale PUK z tego co mi wiadomo to nawet startu nie planowali xd
 

aveiro17

Miecznik
Wynik reakcji
24
O starcie postanowiłem niespodziewanie w dzień ogłoszenia ustawień. Słysząc że ma grać jazda , pieski, puki i witam a że jak zwykle ekipy rezygnują ze startu ze względu na ustawienia to już nie moja wina. Zresztą teraz widzę że same światy bez poziomu bo nawet bez farmy 182 ma tylko pedalsy z konkretnych ekip . A więc zostaje nam chyba czekać do 200 na jakiś fajny i już pewnie ostatni świat wielu ekip
to przynajmniej grajcie 1 członem a nie kilkoma
przecież wy startując tu kilkoma nie dajecie żadnych szans pozostałym ekipom , nie rozumiem jaka to frajda grać na takim swiecie bez zadnej rywalizacji
te blaszki dzisiaj na plemionach i tak są nic nie warte
playersi chociaż mieli jaja i wystartowali na 182 i tam po blokadzie składów plemion beda musieli się bic o wygranie swiata z innymi plemionami bo koalicja sie nie da xD
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
to przynajmniej grajcie 1 członem a nie kilkoma
przecież wy startując tu kilkoma nie dajecie żadnych szans pozostałym ekipom , nie rozumiem jaka to frajda grać na takim swiecie bez zadnej rywalizacji
te blaszki dzisiaj na plemionach i tak są nic nie warte
playersi chociaż mieli jaja i wystartowali na 182 i tam po blokadzie składów plemion beda musieli się bic o wygranie swiata z innymi plemionami bo koalicja sie nie da xD
Już pisze do ludzi którzy grają u nas kilka lat że jednak nie zagrają z nami bo musimy dac innym fory xd stary u nas na zlotach bywało ponad 40 osób . My gramy dla ekipy i towarzystwa , 80 procent składu speed nie gra nigdzie indziej bo już dawno ich ta gierka znudziła a trzyma ich tylko to plemię nawet mi się już nie chce grać w tą grę ale gdy widzę że na koniec każdego świata większośc ludzi pisze że musimy jeszcze zagrać to się daje przekonać
 
Status
Zamknięty.
Do góry