Światy 179 i 180 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Boss Ki x Supo

Pikinier
Wynik reakcji
116
Wiesz kmic, tak juz bez trollowania, ale ludzie maja swoje zycie.
Piszecie 12, ludzie biora wolne
Potem 15, wiec jada do miasta zalatwic swoje sprawy
1h pozniej, ze 14, a oni o tym nie wiedza.

To nie fair. Slabo. Dla mnie lepiej, ze wczesniej, ale jestem uczciwy i wole uczicwa konkurencje.

Grasz w plemiona i masz życie prywatne? Tak tak poxiu każdy uwierzy
 

Quetzelcoatlus

Pikinier
Wynik reakcji
153
Wiesz kmic, tak juz bez trollowania, ale ludzie maja swoje zycie.
Piszecie 12, ludzie biora wolne
Potem 15, wiec jada do miasta zalatwic swoje sprawy
1h pozniej, ze 14, a oni o tym nie wiedza.

To nie fair. Slabo. Dla mnie lepiej, ze wczesniej, ale jestem uczciwy i wole uczicwa konkurencje.
No ale było powiedziane na przykładzie zagranicznych królików doświadczalnych, że plemiona są niegrywalne obecnie na nowych światach. Chciałbyś wbić na świat tylko po to, żeby się wkurzyć, że widzisz "prawie gotowe" przez pół godziny?


Mądrego to i miło posłuchać, gdzie podesłać do was CV?
https://recruit.innogames.de/staemme/pl/index/page/show/index zapraszamy do zespołu
 

mumbo01

Chłop
Wynik reakcji
3
@kmic w związku z tym, że wszyscy zdążyli już obadać okolice i ustalić komu wbiją kosę w plecy - będzie nowe rozłożenie na start?
 

eSPek

Łucznik
Wynik reakcji
903
Podobno serwery InnoGames są przeciążone w związku ze spamem na forum, dlatego takie opóźnienie
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
No ale było powiedziane na przykładzie zagranicznych królików doświadczalnych, że plemiona są niegrywalne obecnie na nowych światach. Chciałbyś wbić na świat tylko po to, żeby się wkurzyć, że widzisz "prawie gotowe" przez pół godziny?



https://recruit.innogames.de/staemme/pl/index/page/show/index zapraszamy do zespołu

toc nie chodzi o przelozenie na 15 startu, tylko potem cofniecie to o godzine :) jak pisalem - czesc graczy mogla pojechac gdzies cos pozalatwiac myslac, ze o 15 wroci na start, a tu 1h swiata juz xD
 

exTazy

Chłop
Wynik reakcji
74
No dokładnie po godzinie od startu to surowce z barb mi się do plecaka zmieszczą a mały plecak mam.
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.090
Wiesz kmic, tak juz bez trollowania, ale ludzie maja swoje zycie.
Piszecie 12, ludzie biora wolne
Potem 15, wiec jada do miasta zalatwic swoje sprawy
1h pozniej, ze 14, a oni o tym nie wiedza.

To nie fair. Slabo. Dla mnie lepiej, ze wczesniej, ale jestem uczciwy i wole uczicwa konkurencje.
Tego kiedyś nie było... nie było... kiedyś tego absolutnie nie było! A skąd to jest dopiero teraz... to jest... wie Pan co? To jest tera na czasie, to jest w modzie!
 

vLoczeKv

Chłop
Wynik reakcji
1
Mnie bardziej dziwi że dochodzi do takich problemów po odpaleniu 178 światów. Jakim cudem ?
 

exTazy

Chłop
Wynik reakcji
74
Miejmy nadzieję że serwery nie stoją na Internecie z orange bo od dwóch dni takie problemy są że muszę przed dom wychodzić ataki wysłać
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.572
toc nie chodzi o przelozenie na 15 startu, tylko potem cofniecie to o godzine :) jak pisalem - czesc graczy mogla pojechac gdzies cos pozalatwiac myslac, ze o 15 wroci na start, a tu 1h swiata juz xD
Dobrze ze napisales bo bym nie zauwazyl XD
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Przyłączam się do wypowiedzi mojego przedmówcy.

I zapraszam do dyskusji na forach dedykowanym poszczególnym światom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry