Światy 179 i 180 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.114
Drodzy Gracze,

dzisiaj rano startowały nowe światy na paru zagranicznych serwerach, na większości z nich pojawiły się różnego rodzaju problemy techniczne.
Sprawa jest obecnie wyjaśniana, jednak chcąc zapobiec takiej sytuacji i u nas, podjęliśmy decyzję o czasowym wstrzymaniu startu światów 179 i 180.

Powinna być to kwestia paru godzin, obecnie ich start jest przewidziany na okolice godziny 15.

Przepraszamy za zamieszanie, ale jest to decyzja dla Waszego dobra. Chcemy żebyście od początku gry mogli cieszyć się rozgrywką zamiast narzekać na potencjalne problemy psujące tę radość.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
sasiadowi zepsul sie maluch, wiec dla bezpieczenstwa mam zostawic swoje ferrari w garazu? meh
 

vLoczeKv

Chłop
Wynik reakcji
1
Na pewno jakaś ekipa dała w łapę żeby być 3h do przodu i już się bawią na serwerze, pewnie znowu te kartony
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
Serio 4 minuty przed startem wiedzieliście o opóźnieniu.,,
Na przyszłość takie info dawać prędzej...

Decyzja zapadła dokładnie 9 minut przed startem.

11:51
@kmic Yea let's move it three hours back

Tylko priorytetem było pozmienianie konfiguracji, tak by wcielić ją w życie, dlatego komunikat pojawił się parę minut później.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Decyzja zapadła dokładnie 9 minut przed startem.

11:51
@kmic Yea let's move it three hours back

Tylko priorytetem było pozmienianie konfiguracji, tak by wcielić ją w życie, dlatego komunikat pojawił się parę minut później.

a dacie nam forum 180 zebysmy mogli pospamowac w oczekiwaniu? NO WE
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
tylko u nas takie cyrki jak zawsze :D

A konkretnie we wszystkich krajach, w których światy miały startować o 10 CET lub później.
A parę kolejnych (w których start był wcześniej) tej decyzji zazdrości, bo obecnie ich gra polega głównie na pisaniu zgłoszeń do tamtejszego supportu na temat problemów z grą.
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Ja szanuję odpowiedzialną decyzję @kmic , dba o to żebyśmy mieli jak największy komfort rozgrywki. Można prosić o dodatkową barbę na koordynaty 497|488?
 

exTazy

Chłop
Wynik reakcji
74
No fajnie fajnie że specjalnie pod start w robocie się zmieniłem że na drugą zmianę idę od 14 do 22 i już widzę że powoli trzeba będzie szukać innej gry bo coraz gorzej to wygląda.


@kmic, wisisz mi flaszkę bo jak idę na drugą zmianę to potem czekam 2h na pociąg powrotny po robocie.
Tylko pamiętaj żeby zamrożona była.

Ewentualnie po barbie dla każdego gracza i zostanie wam to wybaczone.
 
Ostatnia edycja:

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
No fajnie fajnie że specjalnie pod start w robocie się zmieniłem że na drugą zmianę idę od 14 do 22 i już widzę że powoli trzeba będzie szukać innej gry bo coraz gorzej to wygląda.


@kmic, wisisz mi flaszkę bo jak idę na drugą zmianę to potem czekam 2h na pociąg powrotny po robocie.
Tylko pamiętaj żeby zamrożona była.
hahah jakie poświecenie, najz
 
Wynik reakcji
591
No fajnie fajnie że specjalnie pod start w robocie się zmieniłem że na drugą zmianę idę od 14 do 22 i już widzę że powoli trzeba będzie szukać innej gry bo coraz gorzej to wygląda.


@kmic, wisisz mi flaszkę bo jak idę na drugą zmianę to potem czekam 2h na pociąg powrotny po robocie.
Tylko pamiętaj żeby zamrożona była.
Male poswiecenie ;/
ja na start zlamalem sobie noge zeby moc farmic
 
Status
Zamknięty.
Do góry