Światy 177 i 178 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.673
Jakiś czas temu nękały mnie dziwne sny, których znaczenia nie rozumiałem.
Błąkałem się w ciemnym tunelu, którego ściany były pokryte tysiącami nieznanych mi nicków. Nie wiedząc co się dzieje i gdzie jestem, podążałem w stronę światła i dziwnego głosu, który wołał mnie do siebie. Każdej nocy zarówno głos jak i światło stawały się coraz silniejsze i wyraźniejsze.
Wczorajszej nocy byłem na samym końcu tunelu. Gdy wyszedłem zostałem chwilowo oślepiony przez bardzo jasny błysk. Gdy wzrok powrócił do normalności, ujrzałem kilkadziesiąt ludzkich sylwetek, które z całych sił krzyczały Ave Tick! Ave Tick! Wodzu, poprowadź nas przez kolejny świat!
W ułamku sekundy wszystko zrozumiałem.
Słowa, które wypisane były na ścianach tunelu, to w rzeczywistości nicki i nazwy plemion, które obróciły się w ścierwo po konfrontacji z Wielkim Tick. Teraz przypominam sobie, że niektóre z tych nicków to Poxop, Yaqbc, Mickez, samozwańczy wodzowie Kartonów, SSS i Ruhanu. Nigdy nie dorastali mi do pięt.
Głos, który po mnie wołał, to w rzeczywistości setki ludzi, którzy są w stanie pójść za mną w ogień i dla których zrobiłbym to samo. To oni tworzą rodzinę TICK. To dzięki nim moje plemię stało się legendą, która przetrwa tysiąclecia.
Światło natomiast oznacza kolejny zdominowany świat przez TICKów. Nie mogę przejść obok tego obojętnie. Nie teraz, gdy los, przeznaczenie i to, co nieuniknione, ponownie wzywa mnie do siebie.
Oczekujcie nas.
TICK
i skonczycie jak na classicu XDDD
 
Status
Zamknięty.
Do góry