Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 173 i 174 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.454
To mnie kurde zaskoczyliście ze juz 6 liczyłem na 12 ale też dobrze :p
 

Bojszor

Pikinier
Wynik reakcji
40
Ja bym dał prędkość 3 ,brak możliwości zapraszania znajomych jak i przenosin do przyjaciela za to dałbym wybór kierunku jak to kiedyś było:)

Marzy mi sie jeszcze Kościółb ale bez wieży :)
Ffajnie byłoby dac więcej barbek bo ostatnio poza jubileuszowymi to swiaty na 2 kontynenty
 

Bojszor

Pikinier
Wynik reakcji
40
Bez flag? to jakiś żart czy błąd, że znów ich nie ma?
Flagi na świecie bez farmy bylby niestety nie sprswiedliwy
Załóżmy ze nowy gracz wchodzi na swiat nie dosc ze niema pojecia o grze. To na dodatek starzy gracze mogą miec flage na 20%do wydobycia i lipa bylaby dopiero
 

PaSkUdNy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
389
Ja bym dał prędkość 3 ,brak możliwości zapraszania znajomych jak i przenosin do przyjaciela za to dałbym wybór kierunku jak to kiedyś było:)

Marzy mi sie jeszcze Kościółb ale bez wieży :)
Ffajnie byłoby dac więcej barbek bo ostatnio poza jubileuszowymi to swiaty na 2 kontynenty

Chyba się nie da wyłączyć zapraszania na wstepnym. A zwiekszona produkcja bylaby na plus :p
 

Dotyk Rudego

Chłop
Wynik reakcji
2
Dajcie wieże na nieparzystym i flagi , co jest że znowu jakieś ustawienia co grać normalnie nie można xDDD
 
Status
Zamknięty.
Do góry