Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
6.942
Nuda z powodu ustawień? Co to za bzdury? Ciekawe światy nie są ciekawe ze względu na ustawienia tylko są ciekawe przez ekipy które na nich startują.
Rzadsze starty serwerów -> normalne ustawienia -> więcej dobrych ekip na starcie -> ciekawszy świat zarówno w gierce jak i na forum.
Pewnie dla niego nudnym światem był świat 152 bo grał na komendach i krzyczał, że jest najlepszym KD^^ Potem się już nie nudził ale i hasła do FO zapomniał ;<
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
955
Chyba nie wszystkie, skoro TRD (pod inną nazwą) stratuje na 174, ale fakt, że takiego świata może już nie być (chyba, że gra dożyje do s200 i na jubileuszowy ludzie wrócą).

Bardziej chodzi mi oto, że już nikt nie ma takich sił jak wcześniej. Plemię, jak najbardziej jestem w stanie zebrać :). To nie jest problem i nawet na kilka członów.
 

byczos

Miecznik
Wynik reakcji
139
Głównym problemem nie jest wybieranie ustawień i kto ma to robic, tylko fakt wprowadzania udziwnień ktore nie wiadomo czy nawet w najmniejszym stopniu spelnia stawiane im oczekiwania akurat na swiecie wyczekiwanym przez duza liczbe osob, znowu mamy swiat na ktory czekalo sporo ludzi, niektorzy celowo pomijali 170 by startowac tutaj, i co? Srodkowy palec.

Zmiany nie sa zle, tak samo nowosci( sam od dawno napraszam sie by zlikwidowac system morali, ktory od dawna nie spelnia juz swojej roli bo zwyczajnie gra jest zbyt szybka, sluzy to obecnie jedynie sztucznemy wydłużaniu gry...), ale nie powinno sie testowac takich rzeczy na swiecie wyczekiwanym przez wiekszosc, byl 172, bedzie 176, mniej popularne swiaty na ktorych moznaby to bylo przetestowac i czy zadziala to przeciwko tworzeniu masowek i mass sojuszom. Tak znowu mamy sytuacja jak bodajze na 160 gdzie wtedy sytuacje ratowal classic.
 

5gramTHC

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.460
też szukam nikt nie chce mnie

co kilka miesięcy to samo eh. Ciekawi mnie fakt jeśli np konto frontowe 100 wioch dostanie bana z wyłączeniem ataku i.. co wtedy? wyszarzeje i zosatnie taka plama między dwoma plemionami? :D jeśli temat już był poruszany to nieistotne bo nie czytałem tej dyskusji tylko ustawienia
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
474
@pawcio231

Myślę, że nie prędkość jest tutaj problemem tylko dążenie różnych plemion do wyrobienia sobie jak największej przewagi względem innych... Napychanie do plemion po kilkaset osób tylko po to by jak najszybciej zdominować swoją ćwiartkę, a później w sojuszu z kimś mieć te 60% świata. W rezultacie po 3-4 miesiącach świat jest już podzielony na pół i latają akcje na ogromne ilości ataków.

Ja byłbym za minimalizacją plemion - żeby było ich jak najwięcej, wtedy i rozgrywka jest ciekawsza i nie ma takiego tryhardu że trzeba brać L4 na akcje.. wystarczyłby ten limit 15-20 graczy i brak możliwości opuszczenia ani dołączenia do plemienia po tych 90 dniach ;)
 

5gramTHC

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.460
@pawcio231

Myślę, że nie prędkość jest tutaj problemem tylko dążenie różnych plemion do wyrobienia sobie jak największej przewagi względem innych... Napychanie do plemion po kilkaset osób tylko po to by jak najszybciej zdominować swoją ćwiartkę, a później w sojuszu z kimś mieć te 60% świata. W rezultacie po 3-4 miesiącach świat jest już podzielony na pół i latają akcje na ogromne ilości ataków.

Ja byłbym za minimalizacją plemion - żeby było ich jak najwięcej, wtedy i rozgrywka jest ciekawsza i nie ma takiego tryhardu że trzeba brać L4 na akcje.. wystarczyłby ten limit 15-20 graczy i brak możliwości opuszczenia ani dołączenia do plemienia po tych 90 dniach ;)

wtedy nie musiałbyś wgl wchodzić na konto podczas akcji bo jakby Ci wjechały dwa albo trzy plemiona w Twoją 20osobową grupkę to nie wiem czy na jedno konto na froncie byś miał deffa z plemienia :D
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
474
wtedy nie musiałbyś wgl wchodzić na konto podczas akcji bo jakby Ci wjechały dwa albo trzy plemiona w Twoją 20osobową grupkę to nie wiem czy na jedno konto na froncie byś miał deffa z plemienia :D

Uważasz, że aby odbić akcję przeciwnika potrzebny jest bunkier w każdej atakowanej wiosce? :)
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.114
Bardziej chodzi mi oto, że już nikt nie ma takich sił jak wcześniej. Plemię, jak najbardziej jestem w stanie zebrać :). To nie jest problem i nawet na kilka członów.
Wiem ile sił i zaangażowania kosztował s152 frontowców, trzeba być masochistą, żeby to w takim krótkim czasie powtórzyć, to się zgadza ;)
 

Emixx

SŁODZIAK ♥
Wynik reakcji
2.862
@Emixx HALO MEMY POTRZENE
Nie chciało mi się czytać 26 stron, jak chcesz to możesz streścić :)
W każdym razie dla mnie pomysły w tych plemionach na nowe światy to już jest mem

Ja tylko popatrzyłem na parametry nowych światów.
Znowu limity na 40 osób, znowu będzie płacz.
Barby się nie rozwijają wcale.
Brak jakiegokolwiek farmienia - nawet ograniczonego.
3 poziomy ulepszeń XDDDDD
Włączony "FriendlyFire" xd

Ładnie psujecie te plemiona, gratki :)
 

PaSkUdNy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
397
W sumie fajnie byłoby wybrać parametry, ale każdy wie jakie społeczność wybierze. Mam nadzieje, że będą jakieś ciekawe warianty do wyboru i byłaby szansa np. na ograniczoną farmę która jest bardzo rzadko na polskich światach.
Dla ciebie ciekawe dla wiekszosci nudne i idiotyczne

Ale kierując się waszą logiką to zachcianki modow i opiekuna są ważniejsze niz opinia społeczności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry