Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Sylwan23

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.196
Zabawna sprawa jak będziecie na rogu jakimś i pokonacie plemie, które dajmy na to mocno was otaczało, chłopaki sie wkurwili i skasowali i teraz żeby móc się rozwinąć w jakąś stronę trzeba lecieć po np 24h grubym albo lepiej, ale nie da sie zrobić gdzieś wyspy z barb tylko trzeba przejąć wioske. GL#HF podbijać się po 20h+. To ma jakiś sens jeśli zostaną barby włączone np z miesiąc po starcie świata, albo te dwa, bo masowe kasacje mogą sprawić, że jakies plemie zostanie odcięte na reszte świata, realnie po wygranej wojnie i kasacji bedzie sie do odciętym w niefortunnej pozycji @kmic przemyślcie sprawę bo mam wrażenie, że odklejka totalna poszła z tym aspektem, to wygląda jakby ktos przy wUdeczce i jakimś mefedronie w sylwestra sklejał te ustawienia i uznał, że będzie zabawnie.
 
Wynik reakcji
327
Zabawna sprawa jak będziecie na rogu jakimś i pokonacie plemie, które dajmy na to mocno was otaczało, chłopaki sie wkurwili i skasowali i teraz żeby móc się rozwinąć w jakąś stronę trzeba lecieć po np 24h grubym albo lepiej, ale nie da sie zrobić gdzieś wyspy z barb tylko trzeba przejąć wioske. GL#HF podbijać się po 20h+ grubym sie podbijac. To ma jakiś sens jeśli zostaną barby włączone np z miesiąc po starcie świata, albo te dwa, bo masowe kasacje mogą sprawić, że jakies plemie zostanie odcięte na reszte świata, realnie po wygranej wojnie i kasacji bedzie sie do odciętym w niefortunnej pozycji @kmic przemyślcie sprawę bo mam wrażenie, że odklejka totalna poszła z tym aspektem, to wygląda jakby ktos przy wUdeczce i jakimś mefedronie w sylwestra sklejał te ustawienia i uznał, że będzie zabawnie.
Pytanie czy nie mają w planach np. wszystkich wrzucić w zagęszczenie i każdy gracz byłby 1-2 pola od siebie, wtedy by to bardzo nie przeszkadzało. Kmic ufam Tobie, że przemyślałeś te kasacje XDD
 

Kins

Magiczny Mag
Wynik reakcji
2.477
Strasznie narzekacie, super ustawienie, mozliwosc skonczenia swiata w 2 miesiace bo przegrywy bez znajomych i wiedzy nie beda mogli przejmowac barb i robic na nich zaplecza, tylko zeby tak jeszcze wywalic morale i swiat idealny.

Jak cos to moja rodzina sie zglasza do pomocy, w ciagu dnia na zyczenie mozemy dorzucic komus 800 kont jakby potrzebowal. :D
Masz widzę prawie tyle kuzynów co my. Ale prawie xD
 

Misio pysio

Miecznik
Wynik reakcji
119
Barbarek nie potrzeba
Jest przedmiot do przenosin i brak ochrony początkowej więc defowcy sobie poradzą :)
To taki świat "samouczek" jak sobie zorganizować darmę bo bez niej sobie nie pograsz. Uważam że to dobry pomysł takie wyciągnięcie pomocnej dłoni przez suport do graczy którzy nie lubią takich zagrywek lub po prostu nigdy tego nie robili :)
 

wielki asasyn

Zwiadowca
Wynik reakcji
378
@kmic blokada podbijania wiosek barbarzyńskich oznacza, że jak plemię przegrywające wojnę kliknie masowo kasację konta to po tym +- tygodniu jak już staną się wioskami barbarzyńskimi nikt ich wiosek nie będzie mógł przejąć?
 

Cadu x Kertiz

Pikinier
Wynik reakcji
21
to jak robienie servera mmo ktory zabrania pve, w zamian daje expa i loot za pvp, z tym że tutaj mają nas za takich idiotów że używają argumentu "ograniczenia oszustw", nakłaniając ustawieniami do... oszustw?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
11.475
Wynik reakcji
327

Jurekn LXXIX

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.342
to wygląda jakby ktos przy wUdeczce i jakimś mefedronie w sylwestra sklejał te ustawienia i uznał, że będzie zabawnie.
Ja dziś do Kmica pisałem w innym kontekście, że chyba dał się podejść jakiejś mimowolnej hipnozie, ale ta teoria Sylwestrowa wiarygodna też ;)
 

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
657
Kmic co graczy kasą, jak ten zły pies co gryzie rękę co go karmi xd
Kolega w zamian, by chyba musiał wytknąć upośledzenie Pana wielmożnego, ale chyba jest jakiś limit screenów, a to bariera nie do przejścia;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry